VIDEO AC Milan - FC Barcelona 1-1

AC Milan si FC Barcelona au oferit o partida frumoasa pe "San Siro", cele doua echipe remizand, scor 1-1. Robinho a deschis scorul (9'), in timp ce Messi (24') le-a adus un punct catalanilor. Kaka a fost unul din evidentiatii meciului.

Minge de fotbalFoto: Dppi/Joaquin Corchero / Zuma Press / Profimedia

Grupa H

AC Milan - FC Barcelona 1-1

(Robinho 9 / L. Messi 24)

Celtic - Ajax 2-1

(Forrest 43, Kayal 54 / Schone 90+4).

Vezi aici rezumatul partidei AC Milan - FC Barcelona.

„O rușine!” Incidente grave au întârziat 80 de minute finala Copa America! Fanii au leșinat la porțile stadionului!
Campionate
03:37
King Carlos!Alcaraz - Djokovic 6-2, 6-2, 7-6. Ibericul își apără trofeul din 2023
Tenis
14.07
„Ceva nu merge bine” Dan Petrescu, nemulțumit după victoria cu Dinamo
14.07
Infernal A slăbit 3 kilogramela meciul cu Dinamo: „Ăsta nu e fotbal, riscăm viețile jucătorilor!”