A.L.

Atletism: Andreas Samuel Bucşă, medaliat cu bronz la lungime, la Europenele de juniori
20.07.2019

Handbal feminin: România s-a calificat în grupele principale ale Campionatului European Under-19
13.07.2019

Wimbledon (f): Halep despre Cori Gauff - "Ştiu că a învins-o pe Venus şi e un rezultat bun"
Tenis
06.07.2019

VIDEO Copa America: Argentina s-a calificat în semifinalele turneului (2-0 vs Venezuela) şi va întâlni Brazilia
Arhiva fotbal
29.06.2019

România a câştigat finala Silver League la volei feminin şi va evolua în sezonul viitor în Golden League
29.06.2019

Judo: România are patru medalii după două zile la Europenele de cadeți
29.06.2019

Ministrul Tineretului și Sportului anunță că sunt întârzieri la noile stadioane Steaua și Rapid
29.06.2019

alt-text
24.06.2019

CE Under 21: Echipa probabilă a Franței pentru meciul împotriva României

alt-text
23.06.2019

Jocurile Europene 2019: Boxerii Cosmin Gîrleanu şi Claudia Nechita, calificaţi în sferturile de finală

alt-text
22.06.2019

CE Under 21: Franţa a învins cu 1-0 Croaţia. Naţionala României şi francezii - câte şase puncte, englezii şi croaţii - eliminaţi