tribunalul ialomita

A intrat în insolvență!  Cererea clubului a fost   admisă,  după un sezon în care a învins pe FCSB
Liga 2
15:15

A intrat în insolvență! Cererea clubului a fost admisă, după un sezon în care a învins pe FCSB

Citește mai mult
A intrat în insolvență! Cererea clubului a fost admisă, după un sezon în care a învins pe FCSB