vipers kristiansand

„victorie luată de arbitri”  Rapid obține o remiză cu Vipers Kristiansand, președintele  acuză arbitrajul
Handbal
14.09

„victorie luată de arbitri” Rapid obține o remiză cu Vipers Kristiansand, președintele acuză arbitrajul

„victorie luată de arbitri”  Rapid obține o remiză cu Vipers Kristiansand, președintele acuză arbitrajul
Vipers Kristiansand a câștigat Liga Campionilor la handbal feminin
Arhiva
30.05.2021

Liga Campionilor: Vipers Kristiansand, a doua finalistă (33-30 vs ȚSKA Moscova)
Arhiva
29.05.2021

​Liga Campionilor (handbal f): Încă o înfrângere pentru CSM București (22-29 vs Vipers Kristiansand)
Arhiva
16.01.2021

​EHF European League: Încă o înfrângere pentru Dinamo București (22-31 vs IFK Kristianstad)
Arhiva
27.10.2020

​Liga Campionilor (handbal f): Vipers vs CSM Bucureşti 30-25 / CSM suferă prima înfrângere, fără Cristina Neagu în lot
Arhiva
10.10.2020

​Liga Campionilor (handbal f): CSM București vs Vipers 28-22 / "Tigroaicele", duel cu Gyor în sferturi
Arhiva
07.03.2020

alt-text
Arhiva
08.02.2020

​Liga Campionilor (handbal f): Vipers Kristiansand vs CSM București 23-25 / Cristina Neagu a înscris 14 goluri

alt-text
Arhiva
16.04.2019

​Liga Campionilor (handbal f): Metz vs Rostov Don şi Vipers vs Gyor în Final Four

alt-text
Arhiva
11.11.2018

CSM Bucureşti, FTC Budapesta şi Vipers Kristiansand, calificate în grupele principale ale Ligii Campionilor la handbal