hat-trick

Mățan, hat-trick în MLS  Atacantul român a fost  omul meciului  în Columbus Crew - New England Revolution 4-0
13.10

Mățan, hat-trick în MLS Atacantul român a fost omul meciului în Columbus Crew - New England Revolution 4-0

Apreciat în Italia  Ce a scris presa din „Cizmă” despre  Louis Munteanu , după cele trei goluri marcate cu Muntenegru, la U21
12.10

Apreciat în Italia Ce a scris presa din „Cizmă” despre Louis Munteanu, după cele trei goluri marcate cu Muntenegru, la U21

Lewa, din nou în prim-plan  Polonezul,  hat-trick în 25 de minute  în Alaves - Barcelona 0-3. Ferran Torres s-a accidentat
06.10

Lewa, din nou în prim-plan Polonezul, hat-trick în 25 de minute în Alaves - Barcelona 0-3. Ferran Torres s-a accidentat

Lewa, din nou în prim-plan  Polonezul, hat-trick în 25 de minute în Alaves - Barcelona 0-3. Ferran Torres s-a accidentat