reims

Momente teribile  Reims - Lille, oprit 34 de minute după un  fault violent ! Jucătorul și-a revenit la spital: „Ne-am speriat foarte tare”
17.08

Momente teribile Reims - Lille, oprit 34 de minute după un fault violent! Jucătorul și-a revenit la spital: „Ne-am speriat foarte tare”

Momente teribile  Reims - Lille, oprit 34 de minute după un fault violent ! Jucătorul și-a revenit la spital: „Ne-am speriat foarte tare”
VIDEO Ligue 1: PSG, victorie la scor (4-0 vs Reims) - Sergio Ramos a înscris primul gol pentru parizieni
Arhiva fotbal
24.01.2022

VIDEO Evoluția lui Lionel Messi, pas cu pas - Cum a jucat starul argentinian la debutul pentru PSG
30.08.2021

FOTO Lionel Messi a debutat la PSG - "Dublă" pentru Kylian Mbappe (2-0 vs Reims)
29.08.2021

Ligue 1: Olympique Marseille a urcat pe locul 5 (3-1 vs Reims)
24.04.2021

​Ligue 1: Olympique Lyon, pas greșit în lupta pentru titlu (1-1 vs Reims)
13.03.2021

VIDEO PSG, înfrângere pe Parc des Princes cu Reims (0-2)
26.09.2019

alt-text
04.04.2019

Derapaj rasist în timpul meciului Strasbourg - Reims: "Are cifre bune, nu-i rău pentru un negru"