valladolid

Mbappe, schimbat Starul francez n-a prins finalul la victoria lui Real Madrid, 3-0 cu Valladolid »  Endrick , primul gol!
25.08

Mbappe, schimbatStarul francez n-a prins finalul la victoria lui Real Madrid, 3-0 cu Valladolid » Endrick, primul gol!

Mbappe, schimbat Starul francez n-a prins finalul la victoria lui Real Madrid, 3-0 cu Valladolid » Endrick , primul gol!
VIDEO Real Madrid, noul lider din LaLiga după ce a învins-o pe Valladolid
Arhiva fotbal
27.01.2020

​VIDEO Sevilla a urcat pe locul trei în La Liga (1-0 cu Valladolid)
25.11.2019

​VIDEO Barcelona - Valladolid 5-1 / Seara lui Messi - dublă și două pase de gol
30.10.2019

Noi detalii privind aranjarea meciului Valladolid vs Valencia: Şapte jucători ai gazdelor, "cumpăraţi". Valencia trebuia să câştige ambele reprize
04.06.2019

LaLiga: Meciul Valladolid vs Valencia, din ultima etapă, bănuit că a fost aranjat - Unii jucători ar fi mizat pe succesul Valenciei
28.05.2019

VIDEO FAZA ZILEI: Camera VAR, complet goală în momentul în care arbitrul aștepta verdictul colegilor săi
11.03.2019

alt-text
11.03.2019

​VIDEO Valladolid - Real Madrid 1-4 / Înainte de a deschide scorul, gazdele au avut un penalty ratat și două goluri anulate

alt-text
26.08.2018

​VIDEO Valladolid - Barcelona 0-1 / Victorie cu emoții pentru catalani - Gazdele au avut un gol anulat în prelungiri