„Orice jucător știe imnul Rapidului!”   Denis Ciobotariu , interviu din cantonamentul lui Sepsi. Nu crede că-l va încurca trecutul la Dinamo +7 foto
Denis Ciobotariu, interviu pentru GOLAZO.ro din cantonamentul lui Sepsi (foto: Iosif Popescu/GOLAZO.ro)

„Orice jucător știe imnul Rapidului!” Denis Ciobotariu, interviu din cantonamentul lui Sepsi. Nu crede că-l va încurca trecutul la Dinamo

  • Primele zile din 2025 i-au adus lui Denis Ciobotariu (26 de ani) un transfer la Rapid. În interviul pentru GOLAZO.ro, stoperul lui Sepsi recunoaște ca ar vrea să treacă de acum în Giulești, nu din vară, motivând că i-ar fi greu să nu se gândească la ce se întâmplă la viitorul club.
  • E pregătit 100%, nu se teme că l-ar putea afecta trecutul dinamovist, a învățat imnul echipei alb-vișinii și așteaptă întâlnirea cu fanaticii din Giulești. 
Adaugă GOLAZO.ro la favorite

Denis Ciobotariu a vorbit cu GOLAZO.ro și despre momentul care l-a schimbat la nivel fizic, când s-a transformat și cum a învățat totul despre acest subiect.

Antalya mioritică  Stațiunile din Sudul litoralului turcesc s-au aglomerat de români:  surprize la aeroport
Citește și
Antalya mioritică Stațiunile din Sudul litoralului turcesc s-au aglomerat de români: surprize la aeroport
Citește mai mult
Antalya mioritică Stațiunile din Sudul litoralului turcesc s-au aglomerat de români: surprize la aeroport

Denis Ciobotariu, despre transferul la Rapid: „Am făcut alegerea potrivită”

Denis, 2025 a început bine pentru tine. O veste bună, un transfer pe care ți l-ai dorit.

Da, da! Într-adevăr, a început cu o veste bună, un pas pe care mi-l doream. Sunt sigur că am făcut alegerea potrivită și așteptăm să vedem ce ne rezervă viitorul.

A fost grea alegerea? Când ești în ultimele luni de contract, vin multe cluburi peste tine. Te-ai gândit, poate, și la străinătate?

Am avut ceva discuții, am avut oferte și din străinătate, au mai fost și din Liga 1. Cred că am făcut alegerea potrivită. Adică mi se pare că Rapidul e într-o uriașă creștere și cred că tot proiectul arată bine. Adică totul despre Rapid mi se pare foarte pozitiv în momentul ăsta. Mi-au făcut o ofertă foarte bună și așa am ales Rapid.

După câțiva ani, te întorci cumva la un club unde presiunea vine nu doar din mass-media, din interior, vine și dinspre suporteri.

Într-adevăr! Sunt destul de obișnuit, zic eu. Am jucat și la Dinamo, în trecut, unde, la fel, erau suporterii cu presiune, însă eu îmi voi face treaba cât mai bine, voi da totul. Sigur că se poate ca la un meci să n-ai ce trebuie, să nu poți, se poate întâmpla. Dar în momentul în care dai totul pe teren și faci tot ceea ce depinde de tine, cred că oricine apreciază.

Denis Ciobotariu, interviu pentru GOLAZO.ro din cantonamentul lui Sepsi (foto: Iosif Popescu/GOLAZO.ro)
Denis Ciobotariu, interviu pentru GOLAZO.ro din cantonamentul lui Sepsi (foto: Iosif Popescu/GOLAZO.ro)

Galerie foto (7 imagini)

Denis Ciobotariu, interviu pentru GOLAZO.ro din cantonamentul lui Sepsi (foto: Iosif Popescu/GOLAZO.ro) Denis Ciobotariu, interviu pentru GOLAZO.ro din cantonamentul lui Sepsi (foto: Iosif Popescu/GOLAZO.ro) Denis Ciobotariu, interviu pentru GOLAZO.ro din cantonamentul lui Sepsi (foto: Iosif Popescu/GOLAZO.ro) Denis Ciobotariu, interviu pentru GOLAZO.ro din cantonamentul lui Sepsi (foto: Iosif Popescu/GOLAZO.ro) Denis Ciobotariu, interviu pentru GOLAZO.ro din cantonamentul lui Sepsi (foto: Iosif Popescu/GOLAZO.ro)
+7 Foto
labels.photo-gallery

Cât a contat pentru tine, în alegerea făcută, faptul că antrenor e Marius Șumudică? Ai lucrat bine cu el la CFR, erai titular, iar în conferințe ți-a dat așa un gir de încredere.

Bineînțeles că a contat foarte mult. Noi am lucrat și în trecut, am lucrat la CFR, am avut rezultate foarte bune și, bineînțeles, faptul că și dânsul m-a dorit mult a fost un factor important în alegerea mea. Pentru că în momentul în care te dorește și antrenorul, și conducerea, toată lumea, înseamnă că pleci cu ceva pozitiv, un bagaj deja bun, în care există o armonie.

Denis Ciobotariu: „Orice jucător știe imnul Rapidului”

Îți scriu deja fanii Rapidului?

Sunt deja mesaje. Au început să-mi scrie, nu pot să le răspund prea mult, să le zic mai multe. Însă, cum am spus-o, voi da tot ce pot. Voi face tot ce-mi stă în putință pentru a câștiga meciurile și a-i mulțumi așa cum pot eu.

Imnul l-ai învățat? Știi cum se cântă în Giulești.

Cred că-l știe toată lumea. Adică, fie vorba între noi, cred că orice fotbalist îl știe. Rapid are un imn aparte, are niște suporteri aparte. De fiecare dată când am jucat acolo, atmosfera a fost chiar wow. Adică se simțea tot, fiind și tribunele aproape. Cu atât mai bine să mă bucur că de data asta sunt de partea mea.

Sunt semnale că se va rezolva situația și că vei pleca din iarna asta? Mă pun cumva în pielea ta. E greu să mai fii 100% când te gândești la ce te așteaptă!

Într-adevăr, e greu să te mai gândești 100% la echipa la care ești în momentul în care ai semnat cu altă echipă. Plus că te gândești, în subconștient, nu neapărat conștient, că de la anul vei fi la echipa respectivă. Adică există o oarecare problemă, să zic așa la nivel mental. Însă, o să-mi fac treaba cât pot și cum pot la echipa la care joc. Nu s-a pus problema să nu vin la reunire sau ce am mai văzut prin presă. Sunt un jucător profesionist, am demonstrat-o de fiecare dată, însă sper să se rezolve această problemă, aceste negocieri, sper să fie cât mai rapide, pentru că ar fi mai bine și pentru mine, și pentru toată lumea.

Trecutul la Dinamo nu e o problemă: „Acolo se arunca vina pe mine, în loc să se uite la cei care câștigau de 7 ori mai mult”

Crezi că vei mai avea vreo problemă din cauza trecutului dinamovist? Mai ales că ai avut ceva meciuri cu fanii lui Dinamo.

Nu, din contră, chiar n-am fost menajat deloc de dinamoviști. Adică mă așteptam, mai ales pentru faptul că eram tânăr și eram de copil acolo, să fiu cât de cât iertat, să zicem. Dar, din contră. La Dinamo se arunca vina pe mine, în loc să se uite la jucătorii care câștigau de șapte ori mai mult ca mine. Totul se vărsa pe mine și pe alți români sau jucători cu trecut dinamovist. Într-adevăr, am crescut acolo, însă trecutul mai dinamovist e al tatălui meu, care a avut performanțe acolo, a avut momente frumoase. Pentru mine, n-au fost momente așa de plăcute. Eu am văzut la Dinamo doar picioare în autocar. Asta deși eram acolo, ne băteam la play-off în perioada mea.

Ce simte un tânăr jucător în momente de genul ăsta? Cum ai spus și tu, vin picioare în autocar. Intervine și frica?

Nu, nu aveam teamă, că n-are ce să se întâmple. Până la urmă, trăim într-o lume civilizată, adică nu se poate întâmpla nimic, însă cum am zis-o, mă așteptam să fie mai maleabili, mai maleabil cu tinerii, de fapt, cu jucătorii crescuți de Dinamo. După ce am plecat, nu cred că mi-a simțit nimeni lipsa. Mă uitam și prin comentarii și totul era foarte negativ.

Ai crescut într-o familie în care s-a respirat fotbal. Te-ai văzut vreodată făcând altceva?

Sincer, nu știu! Nu-mi dau seama ce-aș fi putut face. Cred că tot ceva pe ceva parte sportivă. Bineînțeles că mi-am pus întrebarea ce-aș fi făcut dacă… Însă, nu știu, pot zic că am avut și un gram de noroc pentru că-ți trebuie și un gram de noroc. Păi, mă mai uit pe pozele de când eram copil, din grupa nu știu care, doar eu am rămas. Apoi, din grupa cealaltă, din 30, doar eu. Tot așa de la an la an. Știi? Te gândești că am mai avut și șansă, însă eu m-am concentrat total pe fotbal.

Șansa e până la un moment dat, apoi intervine și altceva…

Bineînțeles! Plus de asta, n-am beneficiat de absolut niciun ajutor. Probabil multă lume se gândește: „Domnule, taică-tău e cine e”. Din contră, dacă erau persoane care nu prea îl agreau pe tatăl meu, aș fi avut probleme. Însă tata nu a avut nicio discuție, niciodată, nimic cu niciun fel de antrenor de-i mei. Puteți să întrebați toți antrenorii pe care i-am avut.

Te-ai simțit vreodată urmărit, așteptat poate?

Erau așteptări, erau așteptări în sensul în care spui și tu, că sunt fiul lui Ciobotariu. O mare motivație pe care am avut-o a fost tocmai că am vrut să demonstrez că voi reuși fără tatăl meu în acest sport. Pentru că toată lumea, în special la juniori, vorbea și eram direct privit, să zic așa. La juniori cu atât mai mult se amplifică ideea asta, că eram băiatul lui Ciobotariu. Plus că eu nu eram un junior wow, foarte multe calități le-am dobândit prin muncă.

CFR, moment esențial în transformarea fizică a lui Denis Ciobotariu

Apropo, te-ai transformat mult față de perioada Dinamo.

Lucrez în fiecare zi. Zilnic am grijă de mine, am grijă ce mănânc. OK, fără vacanță, aia e altă treabă. Și acum am venit cu vreo două kilograme în plus. Dar le rezolv repede. Totul a început la CFR în momentul în care am fost scos de pe listă. Atunci era clar că nu mai am drept de joc. Iar programul meu era în funcție de ceea ce aveam la antrenament. Sală sau alte chestii exra le făceai în funcție de asta. Dar dacă nu mai aveam meciuri, singurul lucru care îmi rămăsese ca să rămân și eu cât de cât mental pozitiv, era să cresc ceva și am zis că e timpul să cresc în masă musculară, forță. Să fac o transformare. Așa, în perioada aia am luat vreo șase 7 kilograme.

Ai învățat de undeva?

De la toată lumea. Dar în perioada aia la CFR erau Latovlevici și Chipciu. Cu ei m-am înțeles cel mai bine și pot să zic că au fost niște mentori pentru mine. De fiecare dată când aveam o întrebare, „zi-mi și mie ce fac la sală, zi-mi și mie ce trebuie să pun?”. Și eu am fost foarte preocupat. Cred că asta au apreciat și ei, că eu chiar eram preocupat, adică dacă-mi zicea să fac așa, așa o făceam. În final, mi-a prins bine. Adică totul mi-a prins bine, chiar dacă la CFR am avut niște probleme, am încercat să scot pozitivul din toate părțile negative și cred am reușit. De aceea se și vede o transformare fizică. Și probabil și în jocul meu.

Odihna, alimentația, toate ajută.

Toate sunt legate una de alta. Odihnă, alimentație și exerciții fizice. Dacă pe una din ele o neglijezi, la un moment dat o să ai probleme. Poate îți merge o dată să dormi mai puțin. Poate și a doua, dar a treia oară te rupi. Așa merg lucrurile.

Ești născut în ziua debutului CM 1998, cu 5 zile înainte de meciul cu Columbia.

Chiar mă bucură treaba asta. Cred că tata a avut puțină șansă privind conjunctura și a jucat toate meciurile la acel turneu final. Într-o perioadă în care erau toți jucători senzaționali. Ce să mai, Generația de Aur. De asta îi și spune așa.

Tatăl tău nu a fost prezent când te-ai născut?

N-a fost, dar cred că toată această conjunctură a făcut ca fotbalul să fie mai mult decât o pasiune pentru mine, un stil de viață. Eu iubesc fotbalul cu totul. Tot ceea ce înseamnă fotbal, nu doar de intrat pe teren ca să fiu pozat. Totul, de la trezit dimineața, cu alimentație, cu sală, tot ce înseamnă fotbalul iubesc.

Și numele tău se leagă de perioada aia.

Da! De la Saint-Denis, acolo s-a jucat primul meci. Așa au hotărât, n-am deschis niciodată subiectul ăsta. Pur și simplu, așa au hotărât. Dar îmi place. Mi se pare un nume frumos. Chiar mi se pare OK.

Denis, l-ai întrebat vreodată mai mult pe tatăl tău despre acel CM? E ultimul de care ne legăm și azi.

Nici știu ce să spun, sincer, cum era perioada respectivă… Aveam jucători care erau emblematici la echipele lor de club și aici vorbim despre echipe de club foarte, foarte mari. Cumva, erau și așteptări mai mari. Sper să fim și noi cât mai curând acolo, să reușim să ne calificăm, poate și acum. Cred că ceea ce se întâmplă la națională acum, cu această generație, arată că România are șanse reale și corecte să meargă la Mondiale.

De la Rapid, drum mai ușor spre echipa națională

Ai gândit transferul la Rapid și pentru a fi mai aproape de națională?

Da, sigur. Am luat în considerare și asta. Rapid fiind un club mare, poate voi avea și o șansă în plus să merg la națională. Însă totul va depinde de mine, de evoluțiile mele și de cât de bine o să reușesc să mă impun acolo.

Un exercițiu de imaginație, o paralelă cu ultimul Mondial. Atunci, Ciobotariu și Hagi pe teren, acum ar putea fi iar așa, în SUA, de care ne leagă atât de multe.

Ar fi frumos, cred că ar fi ca o poveste foarte interesantă. M-aș bucura, sincer, m-aș bucura foarte mult. Însă mai am de făcut niște pași importanți până acolo. Cum am spus-o, în evoluțiile mele trebuie să se vadă treaba asta. Nu în declarații.

Ciobotariu vs. Ciobotariu: „El era mai agresiv, eu sunt mai rapid. Foarte diferiți”

Ai ceva peste tatăl tău, trofeele.

Așa e, dar multe dintre trofee sunt și din prisma conjuncturii, pentru că nu am participat foarte mult la câștigarea lor. Însă faptul că am fost acolo tot a însemnat ceva, pentru că sunt foarte mulți alți jucători care nu au câștigat nimic o carieră întreagă. Iar eu am destul de multe trofee. Înseamnă că am fost la locul potrivit și în momentul potrivit, ceea ce din nou înseamnă ceva.

Poți să te compari cu tatăl tău?

Suntem destul de diferiți. Sincer, n-am apucat să-l văd mai deloc, ca să fiu sincer. Doar din ce mi-au spus el și alți foști fotbaliști. Știu că avea un joc de cap senzațional. Cred că era mai agresiv, bine era și mai înalt decât mine. Suntem diferiți. Eu cred că-s mai rapid, eu chiar am o viteză foarte bună și un joc de picior bun. Deci diferiți.

2025? Ce vrei de la el?

Jocuri mai bune. A venit bine și acest transfer, sper să se rezolve, cluburile să se înțeleagă și gata. Poate - Doamne, ajută!, - ajung și la națională, poate iau și un trofeu cu Rapid, pentru că în Cupă e tot mai aproape. De ce nu?, și titlul! OK, e destul de departe acum, dar… Orice jucător visează la națională și trofee. Cât sunt șanse matematice, te gândești.

Cum arată politicienii care îl pot înfrunta pe George Simion și pot concura cu „valul galben” al AUR
Cum arată politicienii care îl pot înfrunta pe George Simion și pot concura cu „valul galben” al AUR
Cum arată politicienii care îl pot înfrunta pe George Simion și pot concura cu „valul galben” al AUR
Știrile zilei din sport
Informații explozive Ruptură totală între președintele FRF și omul lui de încredere.  Pe cine vrea Răzvan Burleanu să dea afară
Special
25.06
Informații explozive Ruptură totală între președintele FRF și omul lui de încredere. Pe cine vrea Răzvan Burleanu să dea afară
Citește mai mult
Informații explozive Ruptură totală între președintele FRF și omul lui de încredere. Pe cine vrea Răzvan Burleanu să dea afară
Lucescu, atac frontal  Acuzații grave după plecarea de la PAOK: „Eu le-am fost loial, dar ei   vorbeau cu alți antrenori  pe la spatele meu”
Campionate
25.06
Lucescu, atac frontal Acuzații grave după plecarea de la PAOK: „Eu le-am fost loial, dar ei vorbeau cu alți antrenori pe la spatele meu”
Citește mai mult
Lucescu, atac frontal Acuzații grave după plecarea de la PAOK: „Eu le-am fost loial, dar ei vorbeau cu alți antrenori pe la spatele meu”
Ce se întâmplă cu Tănase  Gigi Becali a oferit noi detalii despre   negocierile cu jucătorul   de la FCSB: „Poate aduc unul de cinci ori mai bun”
Superliga
25.06
Ce se întâmplă cu Tănase Gigi Becali a oferit noi detalii despre negocierile cu jucătorul de la FCSB: „Poate aduc unul de cinci ori mai bun”
Citește mai mult
Ce se întâmplă cu Tănase Gigi Becali a oferit noi detalii despre negocierile cu jucătorul  de la FCSB: „Poate aduc unul de cinci ori mai bun”
Protest la Wimbledon   Giganții tenisului   pregătesc o „revoluție”  la turneul de Grand Slam » Ce vor face și ce i-a deranjat
Tenis
25.06
Protest la Wimbledon Giganții tenisului pregătesc o „revoluție” la turneul de Grand Slam » Ce vor face și ce i-a deranjat
Citește mai mult
Protest la Wimbledon  Giganții tenisului pregătesc o „revoluție” la turneul de Grand Slam » Ce vor face și ce i-a deranjat
Știri ultima oră
09:58
„De data asta, lucrurile sunt mult mai grave” Cum a ajuns Gabriel Bodescu să piardă sprijinul lui Burleanu
„De data asta, lucrurile sunt mult mai grave” Cum a ajuns Gabriel Bodescu să piardă sprijinul lui Burleanu
09:41
Nadia Comăneci, în tribune la Mondial FOTO. Pe cine a susținut legenda gimnasticii la CM 2026
Nadia Comăneci, în tribune la Mondial FOTO. Pe cine a susținut legenda gimnasticii la CM 2026
23:04
CM 2026 Știm primele 19 echipe calificate în faza eliminatorie și 4 meciuri din „șaisprezecimi”! Duel-șoc chiar în primul tur
CM 2026 Știm primele 19 echipe calificate în faza eliminatorie și 4 meciuri din „șaisprezecimi”! Duel-șoc chiar în primul tur
09:00
Schimb istoric în Formula 1? Max Verstappen ar putea semna cu o rivală! » Cine ar urma să-l înlocuiască la Red Bull
Schimb istoric în Formula 1? Max Verstappen  ar putea semna cu o rivală! » Cine ar urma să-l înlocuiască la Red Bull
Mai multe știri de ultimă oră

Opinii

Această Brazilie, acest Neymar

Cristian Geambașu: Această Brazilie, acest Neymar

Cristian Geambașu: Această Brazilie, acest Neymar
Ridicolul domn Infantino și minciuna cu jucătorii

Theodor Jumătate: Ridicolul domn Infantino și minciuna cu jucătorii

Theodor Jumătate: Ridicolul domn Infantino și minciuna cu jucătorii
Dacă noi suntem zidul galben, ar fi trebuit să vedeți cum arată vijelia galbenă!

Dan Udrea: Dacă noi suntem zidul galben, ar fi trebuit să vedeți cum arată vijelia galbenă!

Dan Udrea: Dacă noi suntem zidul galben, ar fi trebuit să vedeți cum arată vijelia galbenă!
Pauză de hidratare

Cristian Geambașu: Pauză de hidratare

Cristian Geambașu: Pauză de hidratare
Cursa spre rai a lui Diego

Silviu Tudor Samuilă: Cursa spre rai a lui Diego

Silviu Tudor Samuilă: Cursa spre rai a lui Diego
Acum nu-l mai vreți plecat pe Ronaldo?

Theodor Jumătate: Acum nu-l mai vreți plecat pe Ronaldo?

Theodor Jumătate: Acum <span>nu-l</span> mai vreți plecat pe Ronaldo?
Povești cu Messi și Ronaldo: elixirul tinereții sau doping?

Dan Udrea: Povești cu Messi și Ronaldo: elixirul tinereții sau doping?

Dan Udrea: Povești cu Messi și Ronaldo: elixirul tinereții sau doping?
Nu-l mai lăsați pe Messi să bată penaltyuri. D10S are tot fotbalul

Theodor Jumătate: Nu-l mai lăsați pe Messi să bată penaltyuri. D10S are tot fotbalul

Theodor Jumătate: <span>Nu-l</span> mai lăsați pe Messi să bată penaltyuri. D10S are tot fotbalul
FIFA și Infantino trebuie și aplaudați:  cea mai bună dintre reguli

Dan Udrea: FIFA și Infantino trebuie și aplaudați: cea mai bună dintre reguli

Dan Udrea: FIFA și Infantino trebuie și aplaudați: cea mai bună dintre reguli
Șocanta Turcia: eliminată după 61 de șuturi și zero goluri!

Theodor Jumătate: Șocanta Turcia: eliminată după 61 de șuturi și zero goluri!

Theodor Jumătate: Șocanta Turcia: eliminată după 61 de șuturi și zero goluri!
Convertirea la Messianism

Convertirea la Messianism

: Convertirea la Messianism
Forza Kovacs, vinci per noi!

Dan Udrea: Forza Kovacs, vinci per noi!

Dan Udrea: Forza Kovacs, vinci per noi!
Messi a atins cerul. Mbappe se înalță spre el

Theodor Jumătate: Messi a atins cerul. Mbappe se înalță spre el

Theodor Jumătate: Messi a atins cerul. Mbappe se înalță spre el
Noaptea Argentinei: ajutat de husky siberieni,  Dumnezeul fotbalului s-a întors!

Dan Udrea: Noaptea Argentinei: ajutat de husky siberieni, Dumnezeul fotbalului s-a întors!

Dan Udrea: Noaptea Argentinei: ajutat de husky siberieni, Dumnezeul fotbalului <span>s-a</span> întors!
Lumea te vrea ignorant!

Cristian Geambașu: Lumea te vrea ignorant!

Cristian Geambașu: Lumea te vrea ignorant!
Mondialul în care nimeni nu mai are  nimic garantat

Theodor Jumătate: Mondialul în care nimeni nu mai are nimic garantat

Theodor Jumătate: Mondialul în care nimeni nu mai are nimic garantat
Un diamant: Yan, copy paste Yamal!

Dan Udrea: Un diamant: Yan, copy paste Yamal!

Dan Udrea: Un diamant: Yan, copy paste Yamal!
Hagi, Ancelotti și frica de Suedia

Theodor Jumătate: Hagi, Ancelotti și frica de Suedia

Theodor Jumătate: Hagi, Ancelotti și frica de Suedia
Gianni fără Claudia

Cristian Geambașu: Gianni fără Claudia

Cristian Geambașu: Gianni fără Claudia
Strâmba do Brasil: De la Pele, Ronaldo și Romario la Igor Thiago?!

Dan Udrea: Strâmba do Brasil: De la Pele, Ronaldo și Romario la Igor Thiago?!

Dan Udrea: Strâmba do Brasil: De la Pele, Ronaldo și Romario la Igor Thiago?!
Top stiri
Rusia revine în fotbalul internațional  Veste-șoc:   FIFA i-a reprimit pe ruși   la o competiție mondială, la 4 ani de când a început războiul din Ucraina
Campionatul Mondial
25.06
Rusia revine în fotbalul internațional Veste-șoc: FIFA i-a reprimit pe ruși la o competiție mondială, la 4 ani de când a început războiul din Ucraina
Citește mai mult
Rusia revine în fotbalul internațional Veste-șoc: FIFA i-a reprimit pe ruși  la o competiție mondială, la 4 ani de când a început războiul din Ucraina
Gabriela Ruse, de neoprit!  Românca s-a calificat în   semifinale la Bad Homburg.  O nouă „victimă” din top 25 WTA » Ce sumă va încasa
Tenis
25.06
Gabriela Ruse, de neoprit! Românca s-a calificat în semifinale la Bad Homburg. O nouă „victimă” din top 25 WTA » Ce sumă va încasa
Citește mai mult
Gabriela Ruse, de neoprit! Românca s-a calificat în semifinale la Bad Homburg. O nouă „victimă” din top 25 WTA » Ce sumă va încasa
Pericol la Timișoara?    FOTO.  Structura de beton a noului stadion   pare să fi crăpat  deja, deși arena încă nu e gata
Liga 2
25.06
Pericol la Timișoara? FOTO. Structura de beton a noului stadion pare să fi crăpat deja, deși arena încă nu e gata
Citește mai mult
Pericol la Timișoara? FOTO. Structura de beton a noului stadion  pare să fi crăpat deja, deși arena încă nu e gata
Taxa Băluță nu dispare, se transformă. PS4 introduce Tariful Anual pentru oricine vrea să parcheze la dumnealui în sector. Cât costă și cum poate fi solicitat
B365
24.06
Taxa Băluță nu dispare, se transformă. PS4 introduce Tariful Anual pentru oricine vrea să parcheze la dumnealui în sector. Cât costă și cum poate fi solicitat
Citește mai mult
Taxa Băluță nu dispare, se transformă. PS4 introduce Tariful Anual pentru oricine vrea să parcheze la dumnealui în sector. Cât costă și cum poate fi solicitat