Retrageri după euro  Coman și Pavard se gândesc  să nu mai joace  pentru Franța
11.07

Retrageri după euro Coman și Pavard se gândesc să nu mai joace pentru Franța

Retrageri după euro  Coman și Pavard se gândesc să nu mai joace pentru Franța
Franța, fără victorie în Liga Națiunilor - Selecționerul Didier Deschamps și decepția trăită în familie
Arhiva fotbal
14.06.2022

Manchester United, ofertă impresionantă pentru Zinedine Zidane - Răspunsul francezului
22.11.2021

VIDEO Franța a câștigat a doua ediție a Ligii Națiunilor (2-1 vs Spania)
10.10.2021

Liga Națiunilor: Franța, adversara Spaniei din finală - Revenire spectaculoasă în fața Belgiei
07.10.2021

Kylian Mbappe a părăsit cantonamentul naţionalei Franţei - Vedeta echipei PSG s-a accidentat
02.09.2021

Euro 2020: Franța, campioana mondială, eliminată dramatic de Elveția, la penaltiuri, pe Arena Națională
28.06.2021

alt-text
24.06.2021

FOTOGALERIE Franța, campioana mondială, amintiri neplăcute pe Arena Națională: "Câmp de cartofi"

alt-text
23.06.2021

Euro 2020: Franța a câștigat Grupa F (2-2 vs Portugalia) / Germania, în optimi după ce a egalat Ungaria în minutul 84