stafeta

Aproape de medalii România a terminat la mai puțin de jumătate de secundă sub podium în finala la 4x100m liber
Înot
20.06

Aproape de medaliiRomânia a terminat la mai puțin de jumătate de secundă sub podium în finala la 4x100m liber

VIDEO CM de atletism: Usain Bolt s-a accidentat la ultima sa cursa din cariera - Marea Britanie a cucerit titlul la 4x100 m
Alte sporturi
13.08.2017

CM Atletism de la Moscova: Stafeta feminina a Romaniei de 4x400 m s-a
calificat in finala de sambata. Marian Oprea, calificat in finala la
triplusalt
16.08.2013

CM Atletism de la Moscova: Stafeta feminina a Romaniei de 4x400 m s-a calificat in finala de sambata. Marian Oprea, calificat in finala la triplusalt

​VIDEO  "Fulgerul" Usain Bolt loveste din nou
25.04.2010

​VIDEO "Fulgerul" Usain Bolt loveste din nou

Atletism/ SUA  a ramas fara medalia de aur obtinuta in proba de stafeta 4x400m la JO Atena 2004
16.03.2010

Atletism/ SUA a ramas fara medalia de aur obtinuta in proba de stafeta 4x400m la JO Atena 2004

Atletism/ Usain Bolt a simtit gustul infrangerii la Kingston
28.02.2010

JO Vancouver Romania, cea mai buna clasare la Vancouver - locul 10 la biatlon stafeta