25.04.2022

Andrey Rublev, reacție vehementă după excluderea sportivilor ruși de la Wimbledon 2022
Tenis
21.04.2022

Andrey Rublev, campion la Dubai - Rusul a cucerit al zecelea titlu ATP al carierei
Tenis
26.02.2022

VIDEO Andrey Rublev, solidar cu Ucraina - Ce a scris rusul pe camera TV după ce s-a calificat în finală la ATP Dubai
Tenis
25.02.2022

VIDEO Australian Open: Daniil Medvedev, principalul favorit, s-a calificat în turul doi (Rezultatele zilei)
Tenis
18.01.2022

Andrey Rublev, testat pozitiv cu noul coronavirus - Rusul a fost prezent la Abu Dhabi
Tenis
27.12.2021

alt-text
Tenis
19.12.2021

VIDEO Andrey Rublev, câștigătorul turneului demonstrativ de la Abu Dhabi - L-a învins pe Andy Murray

alt-text
Tenis
05.12.2021

Rusia a câștigat Cupa Davis pentru a treia oară - Victorii pentru Andrey Rublev și Daniil Medvedev (2-0 vs Croația)