jannik sinner

#1 Coach  Darren Cahill scrie  istorie ! Primul antrenor care duce 4 jucători pe locul 1 mondial
Tenis
05.06

#1 Coach Darren Cahill scrie istorie! Primul antrenor care duce 4 jucători pe locul 1 mondial

#1 Coach  Darren Cahill scrie istorie ! Primul antrenor care duce 4 jucători pe locul 1 mondial
Daniil Medvedev și Jannik Sinner, forfait pentru turneul de la Rotterdam - Cine le ia locul
Tenis
03.02.2022

VIDEO Australian Open: Stefanos Tsitsipas, fără emoții în semifinalele de la Melbourne
Tenis
26.01.2022

Legendarul John McEnroe, pregătit să antreneze un jucător din Top 10 ATP
Tenis
23.01.2022

VIDEO Turneul Campionilor: Daniil Medvedev a terminat faza grupelor neînvins după victoria cu Jannik Sinner
Tenis
19.11.2021

VIDEO Turneul Campionilor: Jannnik Sinner, cel care l-a înlocuit pe accidentatul Matteo Berrettini, victorie la debut
Tenis
17.11.2021

Matteo Berrettini s-a retras de la Turneul Campionilor - Cine îi ia locul italianului
Tenis
16.11.2021

alt-text
Tenis
10.11.2021

Andy Murray, victorie mare la ATP Stockholm - A trecut în optimi de principalul favorit

alt-text
Tenis
30.10.2021

VIDEO Frances Tiafoe, turneul carierei: S-a calificat în finală la Viena după ce a fost condus de Jannik Sinner cu 6-3, 5-2

alt-text
Tenis
24.10.2021

ATP: Jannik Sinner, campion la Anvers / Aslan Karatsev a câștigat turneul de la Moscova