costel pantilimon

Victorie pentru Pantilimon    Fostul portar al echipei naționale,  triumf la TAS : încasează o avere după retragere
19.09

Victorie pentru Pantilimon Fostul portar al echipei naționale, triumf la TAS: încasează o avere după retragere

Victorie pentru Pantilimon    Fostul portar al echipei naționale, triumf la TAS : încasează o avere după retragere
Pleacă? Costel Pantilimon, director executiv la Poli Timișoara, ar  vrea să renunțe
Liga 3
23.07

Pleacă?Costel Pantilimon, director executiv la Poli Timișoara, ar vrea să renunțe

Pleacă? Costel Pantilimon, director executiv la Poli Timișoara, ar vrea să renunțe
Costel Pantilimon şi Lacina Traore, în topul celor mai înalţi fotbalişti din lume
Arhiva fotbal
29.12.2019

Căpitanul lui Nottingham despre Pantilimon: "Criticat pe nedrept, subapreciat şi subevaluat. A arătat că este un portar de top"
03.05.2019

VIDEO Deportivo (cu Andone si Pantilimon integralisti) a pierdut pe terenul lui Betis (1-2)
17.09.2017

VIDEO Liverpool - Watford 6-1/ Intrat pe teren in minutul 33, Costel Pantilimon a incasat patru goluri