„Invizibil” Ianis Hagi se întoarce la  Rangers  după ce nu a convins la Alaves
29.05

„Invizibil”Ianis Hagi se întoarce la Rangers după ce nu a convins la Alaves

„Invizibil” Ianis Hagi se întoarce la Rangers după ce nu a convins la Alaves
VIDEO LaLiga: Real Madrid, victorie lejeră contra lui Alaves - Asensio a deschis scorul cu o super execuție
Arhiva fotbal
20.02.2022

VIDEO Barcelona, victorie pe final contra lui Alaves - Echipa lui Xavi a urcat pe loc de cupe europene
24.01.2022

Alexandru Ţîrlea (Deportivo Alaves) a debutat în LaLiga
19.12.2021

VIDEO LaLiga: Barcelona, doar egal pe Camp Nou la primul meci fără Ronald Koeman pe bancă
31.10.2021

VIDEO Real Madrid, victorie în prima etapă (4-1 vs Alaves) - "Dublă" pentru Karim Benzema
15.08.2021

VIDEO FC Barcelona vs Deportivo Alaves 5-2 / "Dublă" și gol anulat pentru Lionel Messi
14.02.2021

alt-text
03.01.2021

​La Liga: Atletico Madrid a revenit în vârful ierarhiei (2-1 vs Alaves) - Luis Suarez a înscris golul decisiv în minutul 90

alt-text
19.07.2020

​VIDEO Barcelona, victorie de palmares în ultima etapă din La Liga (5-0 vs Alaves)