Rebelul Fost talent al Academiei Hagi, Sascha Marinkovic și-a povestit viața  tumultuoasă  pentru GOLAZO.ro

RebelulFost talent al Academiei Hagi, Sascha Marinkovic și-a povestit viața tumultuoasă pentru GOLAZO.ro

Rebelul Fost talent al Academiei Hagi, Sascha Marinkovic și-a povestit viața tumultuoasă pentru GOLAZO.ro
Gheorghe Hagi, după ce Viitorul a fost învinsă de Gent cu 6-3: "Sperăm ca acasă să facem minunea"
Arhiva fotbal
26.07.2019

Europa League: Rezultate complete turul doi preliminar - Gent, scorul serii cu Viitorul (6-3); Ludogoreţ, doar egal cu Valur Reykjavik (1-1)
26.07.2019

Europa League: FCSB, Viitorul și Craiova vor juca joi meciurile din prima manșă a turului doi preliminar (Programul complet al serii)
25.07.2019

Cristi Bivolaru, director Viitorul: "Există interes de la echipe importante pentru Ianis Hagi"
08.07.2019

Liga 1, programul noului sezon - Dinamo, meciuri cu Viitorul, CSU Craiova și CFR Cluj în primele trei etape
28.06.2019

Europa League: Hagi vs Boloni - FC Viitorul, duel cu Antwerp în turul doi preliminar; Posibilele adversare pentru FCSB și Craiova
19.06.2019

alt-text
21.04.2019

Liga 1, play-off: Viitorul - FCSB 1-1 / Ianis Hagi a egalat în minutul 80 - Titlul, tot mai aproape de CFR Cluj

alt-text
04.04.2019

Cupa României: U Craiova, învinsă de Viitorul în prima manșă a semifinalelor (scor 2-1) - Echipa lui Hagi a marcat golul victoriei în minutul 89

alt-text
03.04.2019

Liga 1: Programul etapelor a 6-a și a 7-a din play-off/play-out - Partida Viitorul vs FCSB se joacă pe 21 aprilie