Selmani, nemulțumit  Atacantul lui  Dinamo,  autocritic: „Am marcat din nou, dar pot mai mult” +3 foto
Astrit Selmani. Foto: GOLAZO.ro

Selmani, nemulțumit Atacantul lui Dinamo, autocritic: „Am marcat din nou, dar pot mai mult”

• OȚELUL - DINAMO 1-1. Astrit Selmani, vârful „câinilor”, a vorbit despre remiză și despre greutăţile cauzate de accidentări.
Andrei Nicolescu, despre arbitraj  Oficialul lui  Dinamo  a vorbit despre faza controversată analizată la VAR: „Nu pot să cred că discutăm despre așa ceva!”
Andrei Nicolescu, despre arbitraj Oficialul lui Dinamo a vorbit despre faza controversată analizată la VAR: „Nu pot să cred că discutăm despre așa ceva!”
Andrei Nicolescu, despre arbitraj  Oficialul lui Dinamo a vorbit despre faza controversată analizată la VAR: „Nu pot să cred că discutăm despre așa ceva!”

Oțelul Galați și Dinamo București au terminat la egalitate, scor 1-1, în etapa a 10-a din Liga 1.

Golurile au fost înscrise de Selmani în minutul 18 pentru „câini”, în timp ce Oțelul a egalat prin Frederic, în minutul 22.

Astrit Selmani nu e mulțumit: „Știu că pot mai mult”

Astrit Selmani, autorul primului gol al meciului, a comentat remiza obținută în fața echipei antrenate de Dorinel Munteanu.

„Este bine că am obținut un egal, pe terenul celor de la Oțelul. Egalul este un scor corect. Am avut o oportunitate mare în ultimul minut. Sunt fericit că am marcat din nou, dar știu că pot să fac mai mult.

Este dificil, de la meciul cu CFR până acum am avut 7 jucători accidentați. Continuăm să muncim și sperăm că cei accidentați vor reveni cât mai repede pe teren”, a declarat Selmani, conform digisport.ro.

OȚELUL - DINAMO. Astrit Selmani, faultat de Popescu în careu.

În minutul 15, Cisse a pasat către propriul portar. Iustin Popescu a preluat mingea greșit, iar Selmani a profitat și i-a furat balonul.

Încercând să-și repare greșeala, portarul Oțelului l-a călcat pe picior pe atacantul kosovar.

Viorel Flueran a mers la marginea terenului, la monitorul VAR, și a luat decizia rapid: penalty pentru Dinamo. Tot Selmani a transformat.

I-am zis arbitrului că portarul celor de la Oțelul m-a atins, a văzut faza și a dat penalty. Astrit Selmani, conform sursei citate

Astris Selmani, faultat de Iustin Popescu. VAR-ul a dictat penalty. Foto: captură Prima Sport Astris Selmani, faultat de Iustin Popescu. VAR-ul a dictat penalty. Foto: captură Prima Sport Astris Selmani, faultat de Iustin Popescu. VAR-ul a dictat penalty. Foto: captură Prima Sport
+3 Fotografii
labels.photo-gallery
Meci nebun în Ghencea!  FCSB - Petrolul 1-1.   VIDEO CU GOLUL : Tudorie a egalat campioana la ultimul atac
21.09
Meci nebun în Ghencea! FCSB - Petrolul 1-1. VIDEO CU GOLUL: Tudorie a egalat campioana la ultimul atac
Meci nebun în Ghencea! FCSB - Petrolul 1-1.  VIDEO CU GOLUL : Tudorie a egalat campioana la ultimul atac
Credinciosul Politic  Starul lui Dinamo spune că jucătorul său favorit e un mare stelist și vorbește despre religie „ Dumnezeu este pe primul loc ”
21.09
Credinciosul Politic Starul lui Dinamo spune că jucătorul său favorit e un mare stelist și vorbește despre religie „Dumnezeu este pe primul loc
CHAMPIONS CU ECHIPE DIN liga 2  Propunere inedită a unui președinte de club din  Italia
Campionate
21.09
CHAMPIONS CU ECHIPE DIN liga 2 Propunere inedită a unui președinte de club din Italia
FC Argeș renunță la Dică  Antrenorul, pus pe liber după doar 7 meciuri + cine e  favorit să-l înlocuiască
Liga 2
21.09
FC Argeș renunță la Dică Antrenorul, pus pe liber după doar 7 meciuri + cine e favorit să-l înlocuiască
FC Argeș renunță la Dică  Antrenorul, pus pe liber după doar 7 meciuri + cine e favorit să-l înlocuiască