brescia

Cum a ajuns Răducioiu la AC Milan  Adriano Galliani și-a amintit, râzând,  cum l-a convins Mircea Lucescu  să-l transfere pe atacant: „L-am crezut”
13:24

Cum a ajuns Răducioiu la AC Milan Adriano Galliani și-a amintit, râzând, cum l-a convins Mircea Lucescu să-l transfere pe atacant: „L-am crezut”

Cum a ajuns Răducioiu la AC Milan  Adriano Galliani și-a amintit, râzând, cum l-a convins Mircea Lucescu să-l transfere pe atacant: „L-am crezut”
Massimo Cellino, președintele clubului Brescia: "Sezonul este terminat. Acest virus este ciuma"

05.11.2019

​VIDEO Mario Balotelli a vrut să părăsească terenul, după ce a fost ținta scandărilor rasiste la meciul cu Verona
03.11.2019

VIDEO Brescia - Inter 1-2 / Inter a urcat pe primul loc în Serie A
30.10.2019

alt-text
25.09.2019

VIDEO Brescia - Juventus 1-2 / Victorie cu emoții pentru campioană, după ce gazdele au înscris în minutul 4