Viktoria Plzen

PAOK revine spectaculos  Elevii lui  Răzvan Lucescu  au fost conduşi timp de 84 de minute: „Una dintre cele mai slabe reprize din ultimul an!”
24.10

PAOK revine spectaculos Elevii lui Răzvan Lucescu au fost conduşi timp de 84 de minute: „Una dintre cele mai slabe reprize din ultimul an!”

PAOK revine spectaculos  Elevii lui Răzvan Lucescu au fost conduşi timp de 84 de minute: „Una dintre cele mai slabe reprize din ultimul an!”
FCSB a transferat un atacant de la Viktoria Plzen
Arhiva fotbal
28.06.2021

Slavia Praga, campioana Cehiei pentru a treia oară la rând / VIDEO Nicolae Stanciu a înscris un gol (5-1 vs Plzen)
02.05.2021

​​Europa League: Arsenal, învinsă de BATE Borisov, scor 1-0 / Victorii pentru Chelsea, Inter, Sevilla și Napoli (Rezultatele serii)
14.02.2019

​VIDEO Karim Benzema, 201 goluri în tricoul Realului, după ce madrilenii au trecut cu 5-0 de Viktoria Plzen
08.11.2018

VIDEO Real Madrid, prima victorie după cinci meciuri / Campioana Europei a tremurat în fața cehilor de la Plzen
24.10.2018

VIDEO Real Madrid, prima victorie după cinci meciuri / Campioana Europei a tremurat în fața cehilor de la Plzen

​VIDEO AS Roma vs Viktoria Plzen 5-0 / Experiența lui Edin Dzeko și sclipirile tinerelor talente
03.10.2018

alt-text
23.11.2017

Europa League: Viktoria Plzen - FCSB 2-0/ Revansa mult asteptata - Echipa lui Nicolae Dica risca sa piarda primul loc in grupa

alt-text
23.11.2017

​Europa League: Viktoria Plzen vs FCSB (de la ora 20:00)/Dica: "Nu am venit in excursie. Ne dorim primul loc in grupa" (Programul serii)