Drăguş, huiduit  în Turcia  Sfatul primit de  Drăguş  după ce a fost înlocuit: „Nu te demoraliza”
20.09

Drăguş, huiduit în Turcia Sfatul primit de Drăguş după ce a fost înlocuit: „Nu te demoraliza”

Drăguş, huiduit  în Turcia  Sfatul primit de Drăguş după ce a fost înlocuit: „Nu te demoraliza”
VIDEO Scandal după meciul echipei lui Marius Șumudică - Preşedintele clubului Yeni Malatyaspor a sărit să-i atace pe arbitri
Arhiva fotbal
23.12.2021

VIDEO Malatyaspor, egalată în prelungiri de Kayserispor / Cum s-a bucurat Marius Șumudică după ce echipa sa a marcat golul de 2-0
23.12.2021

Cel mai tânăr marcator din campionatul Turciei, transferat de Barcelona - Clauza uriașă setată de catalani
23.09.2021

OFICIAL - Kayserispor a anunțat că l-a împrumutat pe Denis Alibec la CFR Cluj
17.07.2021

Cristian Săpunaru nu mai este jucătorul echipei Kayserispor: "Respect decizia antrenorului, chiar dacă nu sunt de acord cu ea"
22.04.2021

Bogdan Stancu, gol și assist pentru Genclerbirligi (2-2 vs Kayserispor)