Stranieri
29.05

„Noul Zlatan”Vrea să joace pentru România, dar FRF îl împinge spre Suedia!

„Noul Zlatan” Vrea să joace pentru România, dar FRF îl împinge spre Suedia !
Champions League: Chelsea, locul doi în Grupa H după ce a fost egalată de Zenit în minutul 90+4
Arhiva fotbal
08.12.2021

Champions League: Young Boys Berna, Malmo și Benfica Lisabona s-au calificat în grupe
25.08.2021

Champions League, play-off: Young Boys Berna, victorie în inferioritate numerică (3-2 vs Ferencvaros) - Rezultatele serii
19.08.2021

Champions League: Glasgow Rangers - Malmo FF: Ianis Hagi, gata să-l salveze pe Steven Gerrard
Arhiva
10.08.2021

Fanii echipei Malmo cer îndepărtarea statuii lui Zlatan Ibrahimovic și au agățat un capac de toaletă pe brațul acesteia
27.11.2019

​Champions League: Malmo - CFR Cluj 1-1 / Ardelenii au ratat calificarea în turul trei preliminar
01.08.2018

alt-text
25.07.2018

​Champions League: Înfrângeri pentru CFR Cluj, FC Basel și Legia Varșovia (Rezultatele zilei)

alt-text
01.02.2011

Amicale CFR Cluj castiga din penalty-uri/ Rapid pierde din nou dupa loviturile de la 11 metri