finala europa league

PANICĂ ÎN GHENCEA  România TV a reușit abia acum o oră  să închirieze un echipament special  pentru a transmite meciul de diseară, FCSB - LASK. A intervenit inclusiv UEFA
29.08

PANICĂ ÎN GHENCEA România TV a reușit abia acum o oră să închirieze un echipament special pentru a transmite meciul de diseară, FCSB - LASK. A intervenit inclusiv UEFA

Surpriză imensă  FCSB - LASK Linz s-ar putea vedea la un  post TV de știri !
26.08

Surpriză imensă FCSB - LASK Linz s-ar putea vedea la un post TV de știri!

Surpriză imensă FCSB - LASK Linz s-ar putea vedea la un post TV de știri !
Ce e mai bine pentru FCSB?  Europa League vs. Conference: în C2 premiile sunt un pic mai mari, în C3 adversarii sunt mai  abordabili
15.08

Ce e mai bine pentru FCSB? Europa League vs. Conference: în C2 premiile sunt un pic mai mari, în C3 adversarii sunt mai abordabili

Ce e mai bine pentru FCSB?  Europa League vs. Conference: în C2 premiile sunt un pic mai mari, în C3 adversarii sunt mai abordabili
Fluieră în europa  24 de arbitri români,  delegați  la meciuri din Europa League și Conference League
12.08

Fluieră în europa 24 de arbitri români, delegați la meciuri din Europa League și Conference League

Au dat maxim  Rijeka - Corvinul 1-0 . Hunedorenii „coboară” în turul 3 din Conference + Sergiu Buș a ratat un penalty în minutul 76
01.08

Au dat maximRijeka - Corvinul 1-0. Hunedorenii „coboară” în turul 3 din Conference + Sergiu Buș a ratat un penalty în minutul 76

Au dat maxim Rijeka - Corvinul 1-0 . Hunedorenii „coboară” în turul 3 din Conference + Sergiu Buș a ratat un penalty în minutul 76
STAU PE INSULA MARGARETA  FCSB a ales o  cazare inedită  la Budapesta: un hotel la marginea insulei pe Dunăre din capitala Ungariei
29.07

STAU PE INSULA MARGARETA FCSB a ales o cazare inedită la Budapesta: un hotel la marginea insulei pe Dunăre din capitala Ungariei

„Să ne arătăm colții” Antrenorul lui Rijeka, nemulțumit de egalul cu  Corvinul : „Îi avertizasem!”
26.07

„Să ne arătăm colții”Antrenorul lui Rijeka, nemulțumit de egalul cu Corvinul: „Îi avertizasem!”

„Să ne arătăm colții” Antrenorul lui Rijeka, nemulțumit de egalul cu Corvinul : „Îi avertizasem!”
alt-text
25.07

Încă o surpriză Corvinul remizează cu vicecampioana Croației, 0-0. Totul se decide la retur