rijeka

Ploaie de torțe  Incidente la partida  Ljubljana - Rijeka , din cauza suporterilor croați. Meciul a fost întrerupt la 0-5
Conference League
29.08

Ploaie de torțe Incidente la partida Ljubljana - Rijeka, din cauza suporterilor croați. Meciul a fost întrerupt la 0-5

Ploaie de torțe Incidente la partida Ljubljana - Rijeka , din cauza suporterilor croați. Meciul a fost întrerupt la 0-5
MERGE LA UEFA  Corvinul nu se lasă! Dan Bobouțanu, primarul orașului,  vrea să reclame Rijeka : “Premeditat! Ne-au pus acolo ostentativ”
02.08

MERGE LA UEFA Corvinul nu se lasă! Dan Bobouțanu, primarul orașului, vrea să reclame Rijeka: “Premeditat! Ne-au pus acolo ostentativ”

MERGE LA UEFA  Corvinul nu se lasă! Dan Bobouțanu, primarul orașului, vrea să reclame Rijeka : “Premeditat! Ne-au pus acolo ostentativ”
Coșmar cu repetiție  Buș, la al doilea  penalty ratat  într-un moment crucial. Corvinul nu e singura pățită
02.08

Coșmar cu repetiție Buș, la al doilea penalty ratat într-un moment crucial. Corvinul nu e singura pățită

„TRAȘI LA RĂSPUNDERE”  Florin Maxim, despre derapajul îngrozitor al fanilor croați: „Și în  Ungaria  a fost la fel”
02.08

„TRAȘI LA RĂSPUNDERE” Florin Maxim, despre derapajul îngrozitor al fanilor croați: „Și în Ungaria a fost la fel”

Revoltător Ce au  scandat  fanii lui Rijeka la meciul împotriva Corvinului
02.08

RevoltătorCe au scandat fanii lui Rijeka la meciul împotriva Corvinului

Revoltător Ce au scandat fanii lui Rijeka la meciul împotriva Corvinului
„A avut curaj”  Florin Maxim  nu e supărat  pe Buș. Atacantul a ratat un penalty în eșecul cu Rijeka
01.08

„A avut curaj” Florin Maxim nu e supărat pe Buș. Atacantul a ratat un penalty în eșecul cu Rijeka

Au dat maxim  Rijeka - Corvinul 1-0 . Hunedorenii „coboară” în turul 3 din Conference + Sergiu Buș a ratat un penalty în minutul 76
01.08

Au dat maximRijeka - Corvinul 1-0. Hunedorenii „coboară” în turul 3 din Conference + Sergiu Buș a ratat un penalty în minutul 76

Au dat maxim Rijeka - Corvinul 1-0 . Hunedorenii „coboară” în turul 3 din Conference + Sergiu Buș a ratat un penalty în minutul 76
alt-text
28.07

Decisive pentru Europa Cine transmite la TV meciurile retur ale celor de la FCSB, Craiova și Corvinul

Decisive pentru Europa  Cine transmite la TV meciurile retur ale celor de la FCSB, Craiova și Corvinul
alt-text
26.07

Primarul e patron-antrenorEdilul Hunedoarei, discurs în fața jucătorilor Corvinului înainte de meciul cu Rijeka: „Fiți ca musca în Sfântul Munte”

Primarul e patron-antrenor Edilul Hunedoarei, discurs în fața jucătorilor Corvinului înainte de meciul cu Rijeka: „Fiți ca musca în Sfântul Munte”
alt-text
26.07

„Să ne arătăm colții”Antrenorul lui Rijeka, nemulțumit de egalul cu Corvinul: „Îi avertizasem!”

„Să ne arătăm colții” Antrenorul lui Rijeka, nemulțumit de egalul cu Corvinul : „Îi avertizasem!”