osasuna

Andrei Rațiu, lăudat Internaționalul român  i-a impresionat pe spanioli  la meciul Rayo Vallecano - Osasuna
17.09

Andrei Rațiu, lăudatInternaționalul român i-a impresionat pe spanioli la meciul Rayo Vallecano - Osasuna

Andrei Rațiu, lăudat Internaționalul român i-a impresionat pe spanioli la meciul Rayo Vallecano - Osasuna
Gol Rațiu  „Sonic”,  prima reușită în La Liga pentru Rayo Vallecano! Explicația gestului haios făcut după ce a marcat
17.09

Gol Rațiu„Sonic”, prima reușită în La Liga pentru Rayo Vallecano! Explicația gestului haios făcut după ce a marcat

Gol Rațiu „Sonic”, prima reușită în La Liga pentru Rayo Vallecano! Explicația gestului haios făcut după ce a marcat

12.12.2021

VIDEO Real Madrid, ținută în șah de Osasuna - Patru echipe, la egalitate de puncte în fruntea ierarhiei din LaLiga
28.10.2021

Atletico Madrid, cu o mână pe trofeu după ce a întors scorul în ultimele minute - Barcelona a ieșit din cursa pentru titlu
16.05.2021

alt-text
09.02.2020

​VIDEO Real Madrid, victorie categorică după ce Osasuna a condus cu 1-0

alt-text
21.01.2020

Angel Vizcay, fost oficial al clubului Osasuna: Echipa a trucat meciuri din La Liga

alt-text
15.12.2019

VIDEO Atletico Madrid vs Osasuna 2-0 / Formația lui Simeone a urcat pe locul al patrulea