Athletic Bilbao

Out 5 luni  Unai Simon, portarul Spaniei de la EURO, a fost operat și  va rata  prima parte a sezonului
Campionate
20.07

Out 5 luni Unai Simon, portarul Spaniei de la EURO, a fost operat și va rata prima parte a sezonului

La Roja bască Spania a avut 4 jucători pe teren de la  Real Sociedad  în finala Euro. Și doi de la Bilbao, ambii titulari
17.07

La Roja bascăSpania a avut 4 jucători pe teren de la Real Sociedad în finala Euro. Și doi de la Bilbao, ambii titulari

La Roja bască Spania a avut 4 jucători pe teren de la Real Sociedad în finala Euro. Și doi de la Bilbao, ambii titulari
VIDEO Barcelona, victorie spectaculoasă cu Athletic Bilbao - Catalanii, tot mai aproape de podium
Arhiva fotbal
28.02.2022

VIDEO Surpriză în Cupa Spaniei - Real Madrid, eliminată în sferturi de Athletic Bilbao
04.02.2022

VIDEO FC Barcelona, eliminată în optimile Cupei Spaniei / Deținătoarea trofeului a pierdut în prelungiri cu Athletic Bilbao
21.01.2022

Real Madrid a câștigat Supercupa Spaniei pentru a 12-a oară
16.01.2022

Athletic Bilbao, în finala Supercupei Spaniei după ce a trecut de Atletico Madrid
13.01.2022

alt-text
23.12.2021

VIDEO Karim Benzema, decisiv pentru Real Madrid (2-1 vs Bilbao) / Atletico Madrid, a patra înfrângere consecutivă în Laliga

alt-text
22.08.2021

VIDEO LaLiga: FC Barcelona, egal în deplasare cu Athletic Bilbao - Gerard Pique s-a accidentat

alt-text
16.05.2021

Atletico Madrid, cu o mână pe trofeu după ce a întors scorul în ultimele minute - Barcelona a ieșit din cursa pentru titlu