Raed Krishan (video&foto)

Alibec a răbufnit Reacție dură la adresa arbitrajului după  Farul - Dinamo : „Ce trebuie să fac ca să primesc penalty?”
00:16

Alibec a răbufnitReacție dură la adresa arbitrajului după Farul - Dinamo: „Ce trebuie să fac ca să primesc penalty?”

Alibec a răbufnit Reacție dură la adresa arbitrajului după Farul - Dinamo : „Ce trebuie să fac ca să primesc penalty?”
Hagi, furios  4 penalty-uri  cerute de Farul cu Dinamo! „Regele” iese la atac: „S-a dat ceva la televizor?!”
00:05

Hagi, furios4 penalty-uri cerute de Farul cu Dinamo! „Regele” iese la atac: „S-a dat ceva la televizor?!”

Hagi, furios 4 penalty-uri cerute de Farul cu Dinamo! „Regele” iese la atac: „S-a dat ceva la televizor?!”
Farul - Dinamo 1-1 „Câinii” au obținut doar un reultat de egalitate, deși  au condus 67 de minute
04.10

Farul - Dinamo 1-1„Câinii” au obținut doar un reultat de egalitate, deși au condus 67 de minute

Farul - Dinamo 1-1 „Câinii” au obținut doar un reultat de egalitate, deși au condus 67 de minute
Tensiune în peluză Fanii dinamoviști, blocați la porți și după minutul 30 la Ovidiu »  Nervii au cedat , iar jandarmii au intervenit!
04.10

Tensiune în peluzăFanii dinamoviști, blocați la porți și după minutul 30 la Ovidiu » Nervii au cedat, iar jandarmii au intervenit!

Tensiune în peluză Fanii dinamoviști, blocați la porți și după minutul 30 la Ovidiu » Nervii au cedat , iar jandarmii au intervenit!
Prima victorie în deplasare  FCSB se  impune  la limită pe terenul celor de la Sepsi
29.09

Prima victorie în deplasare FCSB se impune la limită pe terenul celor de la Sepsi

Prima victorie în deplasare FCSB se impune  la limită pe terenul celor de la Sepsi
Primul gol de la revenire  Florin Tănase a deschis scorul pentru  FCSB  în meciul cu Sepsi
29.09

Primul gol de la revenire Florin Tănase a deschis scorul pentru FCSB în meciul cu Sepsi

Dorinel Munteanu, agresiv  Antrenorul de la Oțelul Galați  l-a certat violent  și pe Chira, jucătorul său, după ce a făcut-o și cu Maftei, etapa trecută
28.09

Dorinel Munteanu, agresiv Antrenorul de la Oțelul Galați l-a certat violent și pe Chira, jucătorul său, după ce a făcut-o și cu Maftei, etapa trecută

Dorinel Munteanu, agresiv  Antrenorul de la Oțelul Galați l-a certat violent și pe Chira, jucătorul său, după ce a făcut-o și cu Maftei, etapa trecută

27.09

Dinamo - Botoșani 2-2 „Câinii” pierd două puncte pe „Arc”, după un final de meci nebun

Dinamo - Botoșani 2-2  „Câinii” pierd două puncte pe „Arc”, după un final de meci nebun