Promovare Espanyol  revine în La Liga  după numai un sezon: imagini cu bucuria catalanilor
23.06

PromovareEspanyol revine în La Liga după numai un sezon: imagini cu bucuria catalanilor

Promovare Espanyol revine în La Liga după numai un sezon: imagini cu bucuria catalanilor
Final de an în marile campionate din Europa: Valencia, învinsă în ultimele minute după ce a condus cu 1-0
Arhiva fotbal
31.12.2021

La Liga: Real Madrid, prima înfrângere a sezonului - Ce a spus Carlo Ancelotti după 1-2 cu Espanyol
03.10.2021

La Liga: Atletico Madrid, victorie obținută în minutul 90+9 (2-1 vs Espanyol)
12.09.2021

​La Liga: Wu Lei (Espanyol Barcelona), testat pozitiv pentru coronavirus
21.03.2020

VIDEO Wolves - Espanyol 4-0 / Hat-trick reușit de Jota; Neves, cel mai frumos gol al serii
21.02.2020

VIDEO Sevilla, remiză cu Espanyol înaintea duelului cu CFR Cluj
16.02.2020

alt-text
05.01.2020

VIDEO Espanyol - Barcelona 2-2 / Gazdele au egalat în minutul 88, după eliminarea lui Frenkie de Jong

alt-text
07.12.2019

VIDEO Real Madrid - Espanyol 2-0 / A cincea victorie consecutivă pentru "galactici"

alt-text
08.11.2019

​Europa League: Ludogorets, învinsă cu 6-0 de Espanyol / Spaniolii și Manchester United au obținut calificarea în 16-imi (Rezultatele serii)