Celta Vigo

„vârful ghetei e-n ofsaid”  Noua tehnologie din LaLiga a provocat un  scandal  încă din prima etapă
17.08

„vârful ghetei e-n ofsaid” Noua tehnologie din LaLiga a provocat un scandal încă din prima etapă

VIDEO Barcelona, tot mai aproape de a termina pe locul doi în LaLiga (3-1 vs Celta Vigo)
Arhiva fotbal
11.05.2022

Jucător important din LaLiga, condamnat la patru ani de închisoare pentru abuz sexual
04.05.2022

VIDEO LaLiga: Atacant crescut de Real Madrid, candidat la ratarea anului în meciul Celta Vigo - Levante
22.02.2022

VIDEO Sevilla egalează de la 0-2, dar ratează ocazia de a se apropia la un singur punct de Real Madrid
22.01.2022

La Liga: FC Barcelona, egalată la ultima fază de Celta Vigo după ce a condus cu 3-0
06.11.2021

Atletico Madrid, cu o mână pe trofeu după ce a întors scorul în ultimele minute - Barcelona a ieșit din cursa pentru titlu
16.05.2021

alt-text
20.03.2021

​La Liga: Real Madrid, la doar trei puncte în spatele liderului (3-1 vs Celta Vigo)

alt-text
05.01.2021

Surprize în Cupa Spaniei: Getafe și Celta Vigo, eliminate de echipe din liga a treia - VIDEO

alt-text
03.01.2021

​VIDEO Real Madrid, victorie fără emoții (2-0 vs Celta Vigo) - Echipa lui Zidane, pe primul loc