lille

Momente teribile  Reims - Lille, oprit 34 de minute după un  fault violent ! Jucătorul și-a revenit la spital: „Ne-am speriat foarte tare”
17.08

Momente teribile Reims - Lille, oprit 34 de minute după un fault violent! Jucătorul și-a revenit la spital: „Ne-am speriat foarte tare”

Momente teribile  Reims - Lille, oprit 34 de minute după un fault violent ! Jucătorul și-a revenit la spital: „Ne-am speriat foarte tare”
„E mai bine dacă nu vorbesc”  Mourinho  și Fenerbahce, eliminați, din Champions League de Lille
13.08

„E mai bine dacă nu vorbesc”Mourinho și Fenerbahce, eliminați, din Champions League de Lille

„E mai bine dacă nu vorbesc” Mourinho și Fenerbahce, eliminați, din Champions League de Lille
„A făcut-o din nou” Istvan Kovacs vs. Mourinho. Decizia care l-a  enervat la culme  pe „The Special One”
07.08

„A făcut-o din nou”Istvan Kovacs vs. Mourinho. Decizia care l-a enervat la culme pe „The Special One”

„A făcut-o din nou” Istvan Kovacs vs. Mourinho. Decizia care l-a enervat la culme pe „The Special One”
Revine în Ligă  Istvan Kovacs  va arbitra  meciul echipei lui Jose Mourinho din preliminariile Champions League
31.07

Revine în Ligă Istvan Kovacs va arbitra meciul echipei lui Jose Mourinho din preliminariile Champions League

Amenințat Cel mai bun tânăr fundaș central din Ligue 1,  forțat  să o refuze pe Real Madrid! Transfer în Premier League
18.07

AmenințatCel mai bun tânăr fundaș central din Ligue 1, forțat să o refuze pe Real Madrid! Transfer în Premier League

Amenințat Cel mai bun tânăr fundaș central din Ligue 1, forțat să o refuze pe Real Madrid! Transfer în Premier League
VIDEO Liga Campionilor: Chelsea, aproape de sferturi - Havertz și Pulisic au adus victoria contra lui Lille
Arhiva fotbal
23.02.2022

Champions League: Chelsea, cu un pas în sferturi (2-0 vs Lille) / Remiză între Villarreal și Juventus
22.02.2022

alt-text
07.02.2022

VIDEO PSG, victorie clară contra lui Lille (5-1) - Lionel Messi a marcat al doilea gol al său în Ligue 1