5 ANI DE LA ALT AMICAL  Naționala de azi s-a născut și cu ajutorul unui  non-combat  cu Franța, la Europeanul fantastic U21

5 ANI DE LA ALT AMICAL Naționala de azi s-a născut și cu ajutorul unui non-combat cu Franța, la Europeanul fantastic U21

CE Under 21: Portarul Andrei Vlad a fost inclus în lotul ideal al competiției

CE Under 21: Olanda, Germania, Spania și Portugalia s-au calificat în semifinale

Adrian Mutu, după ratarea calificării: "Băieţii au arătat că au o inimă mare, că joacă cu ardoare şi cu dorinţă pentru România"
30.03.2021

​CE Under 21: România vs Germania 0-0 / Neînvinși, dar eliminați
30.03.2021

​CE Under 21: Remiză între Germania și Olanda, în grupa României - Calculele calificării în sferturi
28.03.2021

Adrian Mutu, după victoria în fața Ungariei: "Probabil arbitrul nu a fost în cea mai bună zi, dar şi aşa am câştigat"
27.03.2021

alt-text
27.03.2021

VIDEO CE Under 21: România, victorie dramatică după un meci foarte dur (2-1 vs Ungaria)

alt-text
27.03.2021

România U21 vs Ungaria U21 (de la ora 19:00) / Echipament inedit pentru "tricolori" - Echipele probabile

alt-text
24.03.2021

CE Under 21: România debutează cu o remiză (1-1 vs Olanda) - VIDEO Andrei Ciobanu, gol superb din lovitură liberă