Spre Atleti Ucraineanul Dovbyk se poate transfera înainte de Euro
Rayo Vallecano, ultima echipă promovată în La Liga
Arhiva fotbal
21.06.2021

VIDEO Surpriză uriașă pe Santiago Bernabeu - Real Madrid, învinsă de Girona (scor 2-1)
17.02.2019

​La Liga: Girona vs Barcelona 0-2/ Lionel Messi a marcat un gol
27.01.2019

VIDEO Cupa Spaniei: Real Madrid - Girona 4-2 / Madrilenii, aproape de semifinale - Sergio Ramos a marcat spectaculos din penalty
25.01.2019

VIDEO Real Madrid și Sevilla pierd, dar se califică în sferturile Cupei Spaniei/ Atletico Madrid, eliminată de Girona
17.01.2019

alt-text
11.12.2018

FC Barcelona renunţă la disputarea meciului cu Girona din LaLiga în SUA

alt-text
24.09.2018

​VIDEO La Liga: Barcelona, doar remiză pe teren propriu, 2-2 cu Girona (Rezultatele etapei)