Bilanț   Jocurile Olimpice  de la Paris 2024 au înregistrat noi recorduri de audiență. 95% grad de ocupare pe stadioane
Jocurile Olimpice
14.09

Bilanț Jocurile Olimpice de la Paris 2024 au înregistrat noi recorduri de audiență. 95% grad de ocupare pe stadioane

Decorați de președinte  Distincții pentru medaliații de la Paris +  Gafa  comisă de Iohannis „Comemorarea de astăzi”
11.09

Decorați de președinte Distincții pentru medaliații de la Paris + Gafa comisă de Iohannis „Comemorarea de astăzi”

Decorați de președinte  Distincții pentru medaliații de la Paris + Gafa comisă de Iohannis „Comemorarea de astăzi”
Toyota reintră în joc După ce Țiriac și Hyundai s-au băgat în față, Toyota a anunțat oficial cu ce  mașini  îi va premia pe medaliații de la JO Paris 2024
09.09

Toyota reintră în jocDupă ce Țiriac și Hyundai s-au băgat în față, Toyota a anunțat oficial cu ce mașini îi va premia pe medaliații de la JO Paris 2024

Toyota reintră în joc După ce Țiriac și Hyundai s-au băgat în față, Toyota a anunțat oficial cu ce  mașini îi va premia pe medaliații de la JO Paris 2024
Jocurile Paralimpice  Paris 2024 a luat sfârșit:  România  s-a clasat pe locul 61!
09.09

Jocurile Paralimpice Paris 2024 a luat sfârșit: România s-a clasat pe locul 61!

Jocurile Paralimpice A câștigat aurul cu record, dar a fost descalificat după ce a făcut  gesturi  revoltătoare
08.09

Jocurile ParalimpiceA câștigat aurul cu record, dar a fost descalificat după ce a făcut gesturi revoltătoare

Jocurile Paralimpice A câștigat aurul cu record, dar a fost descalificat după ce a făcut gesturi  revoltătoare
„Încă avem de învățat de la el” Povestea lui  Alexandru Bologa , proaspătul campion paralimpic al României: „La 6 ani mi-am pierdut vederea”
07.09

„Încă avem de învățat de la el”Povestea lui Alexandru Bologa, proaspătul campion paralimpic al României: „La 6 ani mi-am pierdut vederea”

„Încă avem de învățat de la el” Povestea lui Alexandru Bologa , proaspătul campion paralimpic al României: „La 6 ani mi-am pierdut vederea”
A DOUA MEDALIE  Camelia Ciripan a luat  bronz  la tenis de masă, la Jocurile Paralimpice
07.09

A DOUA MEDALIE Camelia Ciripan a luat bronz la tenis de masă, la Jocurile Paralimpice

A DOUA MEDALIE  Camelia Ciripan a luat bronz la tenis de masă, la Jocurile Paralimpice
alt-text
06.09

Dincolo de limite! Alexandru Bologa a devenit campion paralimpic la judo: e singurul sportiv din România cu deficiență totală de vedere

alt-text
04.09

Medalie asigurată Camelia Ciripan s-a calificat în semifinale la tenis de masă, la Jocurile Paralimpice

alt-text
01.09

L-a egalat pe Phelps O înotătoare de 48 de ani din Spania a ajuns la 28 de medalii la Jocurile Paralimpice