Miculescu, gol anulat  FCSB a înscris  în minutul 2 cu Rangers, dar reușita n-a fost validată din cauza unui fault în atac +45 foto
David Miculescu, gol anulat vs Rangers (FOTO: Captură ESPN)

Miculescu, gol anulatFCSB a înscris în minutul 2 cu Rangers, dar reușita n-a fost validată din cauza unui fault în atac

• Rangers - FCSB. „Roș-albaștrii” au început bine partida de la Glasgow și a avut un gol anulat pentru un fault, chiar în primele minute.
  • Meciul poate fi urmărit în format liveTEXT pe GOLAZO.ro și în direct pe Prima Sport 1, Prima Sport 5 și Digi Sport 1
AUTOSABOTAJ!  FCSB, eșec clar pe Ibrox, 0-4 cu Rangers:  experimentul patronului  a îngropat campioana în Scoția

După doar 2 minute de joc, Miculescu a reușit să înscrie în poarta celor de la Rangers, dar golul a fost anulat din cauza unui fault al jucătorului de la FCSB asupra portarului scoțienilor.

Gol anulat Miculescu vs Rangers Capturi ESPN

Gol anulat Miculescu vs Rangers Capturi ESPN Gol anulat Miculescu vs Rangers Capturi ESPN Gol anulat Miculescu vs Rangers Capturi ESPN Gol anulat Miculescu vs Rangers Capturi ESPN Gol anulat Miculescu vs Rangers Capturi ESPN
+45 Fotografii

„Roș-albaștrii” au protestat dar arbitrul VAR nu a putut interveni asupra fazei, deoarece „centralul” a fluierat fault înainte ca Miculescu să împingă mingea în poartă.

Rangers - FCSB, echipe de start

• Rangers: Butland - Tavernier, Balgoun, Souttar, Jefte - Barron, Roskin - Cerny, Lawrence, Bajrami - Dessers
  • Rezerve: Kelly, Pröpper, Diomande, Dowell, Sterling, Kasanwirjo, Igmane, McCausland, Fraser, McKinnon, Rice, Lovelace
  • Antrenor: Philippe Clement
  • FCSB: Târnovanu - Pantea, Ngezana, Dawa, M. Popescu - Alhassan, Edjouma - Ștefănescu, L. Phelipe, Miculescu - Bîrligea
  • Rezerve: Vlad, Crețu, Panțîru, O. Popescu, Popa, Chiricheș, Baeten, Musi, Băluță, Radunovic
  • Absenți: Olaru (suspendat), Fl. Tănase (nerefăcut), Șut (probleme personale)
  • Antrenor: Elias Charalambous
  • Stadion: Ibrox, Glasgow
  • Arbitru: Marco Di Bello, A1: Davide Imperiale, A2: Alessio Berti, Camera VAR: Luca Pairetto şi Valerio Marini.

24.10
Miculescu, gol anulat FCSB a înscris în minutul 2 cu Rangers, dar reușita n-a fost validată din cauza unui fault în atac
ERORI PESTE ERORI  Jucătorii lui FCSB,  greșeli în lanț  la golul 2 marcat de Rangers
24.10
ERORI PESTE ERORI Jucătorii lui FCSB, greșeli în lanț la golul 2 marcat de Rangers
ERORI PESTE ERORI  Jucătorii lui FCSB,  greșeli în lanț la golul 2 marcat de Rangers
Mourinho, un car de nervi  Faza din cauza căreia  a fost eliminat  în Fenerbahce - Manchester United: „Arbitrul mi-a spus ceva incredibil”
24.10
Mourinho, un car de nervi Faza din cauza căreia a fost eliminat în Fenerbahce - Manchester United: „Arbitrul mi-a spus ceva incredibil”
Mourinho, un car de nervi  Faza din cauza căreia a fost eliminat  în Fenerbahce - Manchester United: „Arbitrul mi-a spus ceva incredibil”
„Hagi, Hagi”   Românii, „șefi” pe Ibrox Stadium:  Ianis, aclamat  de fanii FCSB
24.10
„Hagi, Hagi” Românii, „șefi” pe Ibrox Stadium: Ianis, aclamat de fanii FCSB
„Hagi, Hagi”   Românii, „șefi” pe Ibrox Stadium: Ianis, aclamat de fanii FCSB
SCUZELE lui Munteanu  Atacantul CFR-ului, despre  momentul tensionat  cu Petrescu: „N-am știut să gestionez” + Reacția antrenorului
24.10
SCUZELE lui Munteanu Atacantul CFR-ului, despre momentul tensionat cu Petrescu: „N-am știut să gestionez” + Reacția antrenorului
SCUZELE lui Munteanu  Atacantul CFR-ului, despre momentul tensionat cu Petrescu: „N-am știut să gestionez” + Reacția antrenorului
Atletico, plângere la UEFA  Madrilenii au contestat penalty-ul acordat celor de la Lille, în meciul de  Champions League
24.10
Atletico, plângere la UEFA Madrilenii au contestat penalty-ul acordat celor de la Lille, în meciul de Champions League
Atletico, plângere la UEFA  Madrilenii au contestat penalty-ul acordat celor de la Lille, în meciul de Champions League
25.000 de bilete vândute  Interes uriaș al fanilor „tricolorilor” pentru meciul  România- Cipru , ultimul din Liga Națiunilor
24.10
25.000 de bilete vândute Interes uriaș al fanilor „tricolorilor” pentru meciul România- Cipru, ultimul din Liga Națiunilor