Betis Sevilla

Mbappe show Superstarul francez  a spart gheața  în La Liga: dublă pentru Real Madrid în doar 8 minute
02.09

Mbappe showSuperstarul francez a spart gheața în La Liga: dublă pentru Real Madrid în doar 8 minute

Mbappe show Superstarul francez a spart gheața în La Liga: dublă pentru Real Madrid în doar 8 minute
VIDEO Betis Sevilla a cucerit dramatic Cupa Spaniei la penaltiuri
Arhiva fotbal
24.04.2022

VIDEO Cupa Spaniei: Betis, în sferturi după ce a câștigat derbiul orașului Sevilla
16.01.2022

FOTO Derbiul Betis - FC Sevilla, suspendat după ce Joan Jordan a fost lovit în cap cu o coadă de mătură - Jucătorul a suferit un traumatism craniocerebral
16.01.2022

LaLiga: Xavi Hernandez, prima înfrângere pe banca Barcelonei (0-1 vs Betis Sevilla)
04.12.2021

VIDEO Atletico Madrid, victorie la scor de neprezentare cu Betis Sevilla
31.10.2021

VIDEO Betis vs Real Madrid 0-1 / Madrilenii, 21 de meciuri consecutive fără înfrângere în campionat
29.08.2021

alt-text
02.06.2021

Barcelona, de neoprit - Al treilea transfer în tot atâtea zile

alt-text
25.04.2021

​La Liga: Real Madrid, pas greșit pe teren propriu (0-0 vs Betis)

alt-text
07.11.2020

​VIDEO Barcelona vs Betis 5-2 / Intrat în repriza secundă, Lionel Messi a înscris de două ori