5.500 în 13 minute! FCSB, număr uriaș de  pachete de bilete vândute  pentru Europa League după numai o oră!
Suporteri FCSB

5.500 în 13 minute!FCSB, număr uriaș de pachete de bilete vândute pentru Europa League după numai o oră!

• FCSB a vândut deja peste 11.000 de pachete pentru meciurile de acasă pe care le va disputa în mini-campionatul din Europa League.
  • Fanii au epuizat primele 5.500 de pachete puse la vânzare cu începere de la ora 19:00 în doar 13 minute. După mai bine de o oră, numărul sărise de 11.000!
  • FCSB joacă pe teren propriu în Europa League cu RFS, FC Midtjylland, Olympiakos și Manchester United

FCSB joacă primul meci din noul format al Europa League pe teren propriu cu RFS din Letonia, joi, 26 septembrie. Partida este liveTEXT pe GOLAZO.ro și în direct la Prima Sport și DigiSport.

Replică pentru Piți MM Stoica sare în apărarea lui  Bîrligea : „Sper să citească și el declarațiile lui Pițurcă”
Replică pentru PițiMM Stoica sare în apărarea lui Bîrligea: „Sper să citească și el declarațiile lui Pițurcă”
Replică pentru Piți MM Stoica sare în apărarea lui Bîrligea : „Sper să citească și el declarațiile lui Pițurcă”

Fanii FCSB au cumpărat deja 20% din pachetele pentru Europa League

Interes uriaș pentru partidele pe care FCSB le va disputa pe teren propriu în noul format din Europa League.

Fanii campioanei României au epuizat în doar 60 de minute peste 11.000 de pachete puse în vânzare vineri seară, începând cu ora 19:00.

„13 minute - 5.500 pachete. Doar roș-albaștrii sunt capabili de o asemenea demonstrație de forță!”, a scris Mihai Stoica pe pagina de Facebook.

Practic, în acest moment FCSB a vândut până în acest moment aproximativ 20% din bilete pentru fiecare din cele 4 partide, 10.000 din capacitatea de peste 50.000 a Arenei Naționale.

FCSB, tun financiar din pachetele pentru Europa League

FCSB ar putea încasa aproape patru milioane de euro din vânzarea pachetelor și a biletelor pentru meciurile de acasă din Europa League.

Pachetul Europa League conține 4 bilete pentru partidele cu RFS, FC Midtjylland, Olympiacos și Manchester United

• 30 ianuarie, ora 22:00: FCSB - Manchester United

L-au blocat în România!   Dedesubturile recursului  depus de americani pentru medalia de bronz a Anei Bărbosu: „Aici este hiba”
Jocurile Olimpice
00:13
L-au blocat în România! Dedesubturile recursului depus de americani pentru medalia de bronz a Anei Bărbosu: „Aici este hiba”
L-au blocat în România!  Dedesubturile recursului depus de americani pentru medalia de bronz a Anei Bărbosu: „Aici este hiba”
Champions League  Superduel pe San Siro,  11 goluri  în meciul lui Bayern + Mbappe & Endrick, primele reușite în UCL pentru Real Madrid
17.09
Champions League Superduel pe San Siro, 11 goluri în meciul lui Bayern + Mbappe & Endrick, primele reușite în UCL pentru Real Madrid
Champions League  Superduel pe San Siro, 11 goluri în meciul lui Bayern + Mbappe & Endrick, primele reușite în UCL pentru Real Madrid
„Joacă pe două posturi”  Căpitanul unei echipe din Liga 1, propus de Mircea Lucescu în Serie A