Gittens, eroul lui Dortmund După Sancho și Bellingham, încă un englez strălucește la Borussia:  „Cel mai mare coșmar al fundașilor”

Gittens, eroul lui DortmundDupă Sancho și Bellingham, încă un englez strălucește la Borussia: „Cel mai mare coșmar al fundașilor”

Gittens, eroul lui Dortmund După Sancho și Bellingham, încă un englez strălucește la Borussia: „Cel mai mare coșmar al fundașilor”
Derapaje Fanii lui Brugge au făcut  salutul nazist  și au imitat maimuțele după eșecul din Supercupa Belgiei
21.07

DerapajeFanii lui Brugge au făcut salutul nazist și au imitat maimuțele după eșecul din Supercupa Belgiei

Derapaje Fanii lui Brugge au făcut salutul nazist și au imitat maimuțele după eșecul din Supercupa Belgiei
Liga Campionilor: Doi suporteri ai lui FC Bruges, arestați după ce au băgat în comă un fan al lui Manchester City
Arhiva fotbal
22.10.2021

Istvan Kovacs, delegat la o partidă importantă din Champions League
17.10.2021

PSG, cu Lionel Messi, Neymar și Kylian Mbappe pe teren, doar remiză cu Club Brugge: "E nevoie de timp"
16.09.2021

​Europa League: Dinamo Kiev, antrenată de Mircea Lucescu, doar remiză pe teren propriu (1-1 vs Club Brugge)
18.02.2021

​VIDEO Lazio, calificare cu emoții în optimi (2-2 vs Club Brugge) / Dortmund întoarce scorul și câștigă grupa (2-1 vs Zenit)
08.12.2020

alt-text
20.10.2020

​VIDEO Morata, "dublă" împotriva echipei lui Mircea Lucescu (Dinamo Kiev vs Juventus 0-2) / Club Brugge, victorie obținută în prelungiri

alt-text
26.11.2019

​VIDEO Club Brugge, bucuria egalării și cele două eliminări în stilul Moruțan

alt-text
02.10.2019

Zidane: "Am luat două goluri de râs, am făcut o primă repriză foarte rea" / Antrenor Club Brugge: "Am făcut un meci istoric"