genoa

Interes Spaniolii scriu despre cursa pentru transferul lui  Rațiu ! Cine îl vrea și câți bani cere Rayo Vallecano
26.06

InteresSpaniolii scriu despre cursa pentru transferul lui Rațiu! Cine îl vrea și câți bani cere Rayo Vallecano

Interes Spaniolii scriu despre cursa pentru transferul lui Rațiu ! Cine îl vrea și câți bani cere Rayo Vallecano
După gratii? Albert Gudmundsson riscă minimum   un an de închisoare  pentru viol

Stop-joc Pușcaș și Edjouma pleacă de la Bari
VIDEO Serie A: Fiorentina, instrucție cu Genoa (6-0) - Biraghi, două goluri superbe din lovitură liberă
Arhiva fotbal
18.01.2022

Andriy Shevchenko, demis de Genoa după doar două luni
15.01.2022

VIDEO Cupa Italiei: AC Milan a avut nevoie de prelungiri contra lui Genoa pentru a se califica în sferturi
14.01.2022

Serie A: Juventus, tot mai aproape de primele locuri (2-0 vs Cagliari) / Atalanta, doar remiză cu Genoa
21.12.2021

alt-text
06.12.2021

VIDEO Serie A: Juventus, victorie facilă contra celor de la Genoa (Rezultatele zilei)