columbia

Copa America Columbia  s-a calificat  în sferturi, iar brazilienii au făcut spectacol cu Paraguay
Campionate
29.06

Copa AmericaColumbia s-a calificat în sferturi, iar brazilienii au făcut spectacol cu Paraguay

Copa America Columbia s-a calificat în sferturi, iar brazilienii au făcut spectacol cu Paraguay
VIDEO Columbia, locul trei la Copa America / Victorie în minutul 94 cu Peru
Arhiva fotbal
10.07.2021

Ecuadorul propune o candidatură comună cu Columbia şi Peru pentru CM 2030
08.09.2019

VIDEO Copa America: Uruguay a învins Chile și a evitat o confruntare cu Columbia în sferturi; Ecuador și Japonia, eliminate (Programul sferturilor)
25.06.2019

​VIDEO Copa America: Argentina, în sferturi după prima victorie la actuala ediție a competiției (2-0 cu Qatar)
24.06.2019

​Copa America debutează în această noapte - Brazilia vs Bolivia, meciul de deschidere (Programul complet al competiției)
14.06.2019

Fostul portar Rene Higuita își pune toată încrederea în Columbia la Copa America: "Dacă nu va câştiga, atunci mă voi tunde"
12.06.2019

alt-text
12.10.2018

​VIDEO Golul zilei: Cum să arcuiești un balon în vinclul porții, lecție predată de James Rodriguez

alt-text
04.07.2018

Diego Maradona acuză FIFA după meciul Columbia vs Anglia: "Am văzut un furt monumental pe teren"

alt-text
04.07.2018

Selecționerul Columbiei, nemulțumit de arbitrajul de la meciul cu Anglia: "Am fost cei care au avut de pierdut. A fost prea evident"