tadej pogacar

Absență  Tadej Pogacar, câștigătorul Turului Franței, renunță la  Jocurile Olimpice
Jocurile Olimpice
22.07

Absență Tadej Pogacar, câștigătorul Turului Franței, renunță la Jocurile Olimpice

„Canibalul” Tadej Pogacar a câștigat  a 5-a etapă  sâmbătă. Turul Franței e al lui a treia oară!
Ciclism
20.07

„Canibalul”Tadej Pogacar a câștigat a 5-a etapă sâmbătă. Turul Franței e al lui a treia oară!

„Canibalul” Tadej Pogacar a câștigat a 5-a etapă sâmbătă. Turul Franței e al lui a treia oară!
Ciclism: Tadej Pogacar, dublu campion al Turului Franței, a câștigat o cursă de ciclo-cross în Slovenia
27.12.2021

Turul Lombardiei: Tadej Pogacar, victorie în ediția cu numărul 115
09.10.2021

Tadej Pogacar va deveni cel mai bine plătit ciclist din lume - Cât va încasa de la UAE Team Emirates
19.08.2021

Tokyo 2020: Richard Carapaz, campion olimpic la ciclism / Românul Eduard Grosu nu a terminat cursa
24.07.2021

Cât va încasa echipa lui Tadej Pogacar după victoria acestuia în Turul Franței
19.07.2021

alt-text
18.07.2021

VIDEO Turul Franței: Tadej Pogacar a câștigat competiția pentru a doua oară consecutiv / Wout van Aert, victorie în ultima etapă

alt-text
17.07.2021

Turul Franței: Wout van Aert câștigă etapa a 20-a - Tadej Pogacar cucerește al doilea titlu consecutiv

alt-text
15.07.2021

Turul Franței - Tadej Pogacar își mărește avansul la general după câștigarea celei de-a 18-a etape