Ciclism  Alaphilippe  renunță  la Turul Franței pentru JO de la Paris

Ciclism Alaphilippe renunță la Turul Franței pentru JO de la Paris

Turul Franței 2022 - Premiul inedit acordat ultimului clasat din competiție

Probleme înainte de debutul Turului Franței: Una dintre echipe a fost percheziționată pentru suspiciuni de dopaj

Turul Franței 2022 - Două absențe de marcă
27.06.2022

Turul Franței 2024: Organizatorii au anunțat schimbări importante
08.06.2022

De la micul Paris, la marele Paris - Turul Franţei ar putea să înceapă la Bucureşti
24.01.2022

Ciclism: Tadej Pogacar, dublu campion al Turului Franței, a câștigat o cursă de ciclo-cross în Slovenia
27.12.2021

alt-text
14.10.2021

Turul Franței 2022: Programul complet al competiției - Startul se va da la Copenhaga

alt-text
19.07.2021

Cât va încasa echipa lui Tadej Pogacar după victoria acestuia în Turul Franței

alt-text
18.07.2021

VIDEO Turul Franței: Tadej Pogacar a câștigat competiția pentru a doua oară consecutiv / Wout van Aert, victorie în ultima etapă