valencia

Dennis Man  O dublă finalistă de  Champions League , pe urmele fotbalistului român
29.06

Dennis Man O dublă finalistă de Champions League, pe urmele fotbalistului român

Dennis Man O dublă finalistă de Champions League , pe urmele fotbalistului român
De vânzare  Câți bani cere Valencia pe singurul  portar  de la Euro care i-a luat fața lui Niță
27.06

De vânzare Câți bani cere Valencia pe singurul portar de la Euro care i-a luat fața lui Niță

Condamnaţi Trei fani Valencia, pedepsiți pentru  insultele rasiste  adresate lui Vinicius Jr.
10.06

CondamnaţiTrei fani Valencia, pedepsiți pentru insultele rasiste adresate lui Vinicius Jr.

Condamnaţi Trei fani Valencia, pedepsiți pentru insultele rasiste adresate lui Vinicius Jr.
ȚINTĂ Barcelona a pus ochii pe „înlocuitorul perfect pentru  Gavi ”
02.06

ȚINTĂBarcelona a pus ochii pe „înlocuitorul perfect pentru Gavi

ȚINTĂ Barcelona a pus ochii pe „înlocuitorul perfect pentru Gavi ”
VIDEO Betis Sevilla a cucerit dramatic Cupa Spaniei la penaltiuri
Arhiva fotbal
24.04.2022

VIDEO LaLiga: FC Barcelona, victorie categorică pe terenul Valenciei / "Dublă" pentru Pierre-Emerick Aubameyang
20.02.2022

VIDEO LaLiga: Atletico Madrid, revenire de senzație contra Valenciei în prelungiri
23.01.2022

alt-text
09.01.2022

VIDEO Real Madrid, o nouă victorie în LaLiga - Karim Benzema a trecut de 300 de goluri marcate pentru madrileni

alt-text
31.12.2021

Final de an în marile campionate din Europa: Valencia, învinsă în ultimele minute după ce a condus cu 1-0

alt-text
21.12.2021

VIDEO Levante a condus cu 2-0, dar rămâne fără victorie în LaLiga după ce Valencia a înscris de patru ori