VIDEO Fiorentina - Inter 1-1/ Gazdele au egalat in minutul 91

Fiorentina a smuls o remiza din meciul cu Inter in prelungiri, gratie golului marcat de Simeone in minutul 91. S-a incheiat 1-1 (Serie A, etapa XX), rezultat in urma caruia oaspetii mai fac un pas inapoi in lupta pentru titlul de campioana din Italia.

Inter, remiza la FlorentaFoto: Inter.it

Au marcat: Icardi (55') pentru oaspeti, respectiv Simeone (90+1') pentru gazde. Partida a avut loc pe "Stadio Artemio Franchi".

5 Lazio 37 etc.

Aici poti urmati rezumatul partidei Fiorentina vs Inter.

CÂT PLĂTEȘTE ANTENA 1  Televiziunea a cumpărat CM 2026 și 2030 cu  aproape 40%  peste suma plătită de TVR pentru CM 2018 și 2022
Campionatul Mondial
05.07
CÂT PLĂTEȘTE ANTENA 1 Televiziunea a cumpărat CM 2026 și 2030 cu aproape 40% peste suma plătită de TVR pentru CM 2018 și 2022
„Asta nu e ultraserie” MM Stoica a criticat Peluza Sud Steaua după scandările la adresa lui  Chiricheș
Cupa Romaniei
05.07
„Asta nu e ultraserie”MM Stoica a criticat Peluza Sud Steaua după scandările la adresa lui Chiricheș
IMAGINEA DE PE ECRAN  De ce a plâns de fapt  Ronaldo  la EURO: „Nimeni nu-și poate imagina”
05.07
IMAGINEA DE PE ECRAN De ce a plâns de fapt Ronaldo la EURO: „Nimeni nu-și poate imagina”
Salvat de Dibu  Messi a ratat un penalty, dar  Argentina s-a calificat  în semifinalele Copa America 2024
Campionate
05.07
Salvat de Dibu Messi a ratat un penalty, dar Argentina s-a calificat în semifinalele Copa America 2024