VIDEO Inter, egalată de Fiorentina în prelungiri (1-1)

Inter a încheiat la egalitate partida cu Fiorentina, pe Stadio Artemio Franchi, scor 1-1, în etapa a 16-a din Serie A. Echipa lui Antonio Conte a condus încă din minutul 8, dar s-a văzut egalată în prelungiri

Pentru Inter a marcat Borja Valero, în minutul 8, în timp ce Fiorentina a egalat prin Vlahovic, în minutul 90+2.

Inter se menține pe primul loc în Serie A, dar se află la egalitate de puncte (39) cu Juventus.

6. Atalanta (38:25) 28 etc.

Ultimul meci al etapei, Cagliari-Lazio, are loc luni, de la ora 21:45.

CÂT PLĂTEȘTE ANTENA 1  Televiziunea a cumpărat CM 2026 și 2030 cu  aproape 40%  peste suma plătită de TVR pentru CM 2018 și 2022
05.07
CÂT PLĂTEȘTE ANTENA 1 Televiziunea a cumpărat CM 2026 și 2030 cu aproape 40% peste suma plătită de TVR pentru CM 2018 și 2022
„Asta nu e ultraserie” MM Stoica a criticat Peluza Sud Steaua după scandările la adresa lui  Chiricheș
05.07
„Asta nu e ultraserie”MM Stoica a criticat Peluza Sud Steaua după scandările la adresa lui Chiricheș
IMAGINEA DE PE ECRAN  De ce a plâns de fapt  Ronaldo  la EURO: „Nimeni nu-și poate imagina”
05.07
IMAGINEA DE PE ECRAN De ce a plâns de fapt Ronaldo la EURO: „Nimeni nu-și poate imagina”
Salvat de Dibu  Messi a ratat un penalty, dar  Argentina s-a calificat  în semifinalele Copa America 2024
05.07
Salvat de Dibu Messi a ratat un penalty, dar Argentina s-a calificat în semifinalele Copa America 2024