Benfica Lisabona

Benfica, acuzată de corupție  Justiția din Portugalia vrea  să excludă  clubul din toate competițiile, pe fondul mai multor infracțiuni
11:02

Benfica, acuzată de corupție Justiția din Portugalia vrea să excludă clubul din toate competițiile, pe fondul mai multor infracțiuni

Liga Campionilor: Dinamo Kiev vs. Benfica. Lucescu forţează un nou miracol
Arhiva
17.08.2022

Liverpool, transfer de 100 de milioane de euro - Jurgen Klopp a primit înlocuitor pentru Sadio Mane
Arhiva fotbal
13.06.2022

VIDEO Champions League: Liverpool, în semifinale după un egal spectaculos cu Benfica (3-3)
14.04.2022

Manchester City și Liverpool, favorite la calificare - Programul meciurilor și al transmisiilor tv de miercuri
13.04.2022

VIDEO Liverpool, aproape de semifinale după victoria clară de pe terenul Benficăi
06.04.2022

Champions League: Atletico Madrid și Benfica, în sferturi / Manchester United și Ajax, eliminate
16.03.2022

alt-text
24.02.2022

VIDEO Remiză spectaculoasă între Ajax și Benfica - Haller, golgheterul competiției, a înscris din nou

alt-text
23.02.2022

Champions League: Atletico Madrid - Manchester United și Benfica Lisabona - Ajax Amsterdam s-au terminat fără câștigătoare