Îl retrag cu forța? Ofertă pentru căpitanul-simbol: un post în club

Conceicao  și-a reziliat contractul cu  FC Porto
04.06

Conceicao și-a reziliat contractul cu FC Porto

VIDEO Andrei Chindriş a înscris primul său gol pentru Santa Clara (3-1 vs FC Porto)
Arhiva fotbal
26.10.2021

Champions League: Bayern Munchen și Porto câștigă, dar PSG și Chelsea merg în semifinale
13.04.2021

Champions League: PSG, victorie la Munchen (3-2 vs Bayern) / Chelsea, cu un pas în semifinale (2-0 vs Porto)
07.04.2021

Champions League, sferturi: UEFA a anunțat unde vor avea loc meciurile dintre Porto și Chelsea
30.03.2021

Champions League: FC Porto și Borussia Dortmund, calificări dramatice în sferturi / Juventus și Sevilla părăsesc competiția
10.03.2021

alt-text
17.02.2021

Porto, surpriza serii în Champions League (2-1 vs Juventus) - Borussia Dortmund, victorie importantă în deplasare (3-2 vs Sevilla)

alt-text
11.02.2021

Un arbitru a fost amenințat cu moartea după ce a eliminat doi jucători ai echipei FC Porto