paraguay

Copa America Columbia  s-a calificat  în sferturi, iar brazilienii au făcut spectacol cu Paraguay
Campionate
29.06

Copa AmericaColumbia s-a calificat în sferturi, iar brazilienii au făcut spectacol cu Paraguay

Copa America Columbia s-a calificat în sferturi, iar brazilienii au făcut spectacol cu Paraguay
​VIDEO A înscris un gol important, s-a dezbrăcat aproape complet și acum riscă sancțiuni: "Sper că soţia mea nu a văzut nimic"
Arhiva fotbal
30.12.2020

Fostul portar-golgheter Jose Luis Chilavert va candida la preşedinţia statului Paraguay
25.12.2020

Paraguayul a respins o nouă cerere de eliberare a lui Ronaldinho
12.07.2020

Ronaldinho și fratele său rămân în arest, după ce justiţia paraguayană a respins un nou apel
16.03.2020

Ronaldinho și fratele său, reținuți în Paraguay după ce inițial au fost eliberați / Cei doi au petrecut ultima noapte în arest
07.03.2020

Fostul preşedinte al Confederaţiei sud-americane de fotbal, suspendat pe viață din fotbal
12.09.2019

alt-text
28.06.2019

VIDEO Copa America: Brazilia, în semifinale - Cu un jucător în plus din minutul 58, Selecao a avut nevoie de penaltiuri ca să treacă de Paraguay

alt-text
24.06.2019

​VIDEO Copa America: Argentina, în sferturi după prima victorie la actuala ediție a competiției (2-0 cu Qatar)

alt-text
17.06.2019

VIDEO Copa America: Debut cu dreptul pentru Uruguay (4-0 cu Ecuador); Qatar, remiză cu Paraguay după ce a fost condusă cu 2-0