CFR Cluj - Gaz Metan 2-0/ Victoria, dupa pauza

CFR Cluj si-a facut punctele pe propriul teren, dupa un 2-0 cu Gaz Metan Medias, in care golurile au fost inscrise dupa pauza: Lacina Traore a deschis scorul in minutul 64, la o actiune in care pasa decisiva a venit de la Culio.

Tabela a fost inchisa de Bogdan Mara, cu trei minute inaintea finalului: Mara a receptionat o minge in careul rarefiat al Mediasului si a ales o solutie tehnica pentru a-l invinge pe Vatca - a aruncat mingea in vinclu, cu o bolta, in locul unui sut violent.

CFR Cluj pastreaza punctele in Gruia si isi drege moralul dupa esecul de saptamana trecuta, din Stefan cel Mare.

GOL COMIC    VIDEO  Doi rapidiști s-au încurcat între ei la golul doi! FC Botoșani- Rapid 2-0,  continuă criza  giuleștenilor. Clasamentul actualizat
20:50
GOL COMIC VIDEO Doi rapidiști s-au încurcat între ei la golul doi! FC Botoșani- Rapid 2-0, continuă criza giuleștenilor. Clasamentul actualizat
GOL COMIC   VIDEO Doi rapidiști s-au încurcat între ei la golul doi! FC Botoșani- Rapid 2-0, continuă criza giuleștenilor. Clasamentul actualizat
Schimbat imediat   Panțîru a greșit la gol, iar telefonul patronului  l-a scos din echipă  în doar câteva minute!
21:35
Schimbat imediat Panțîru a greșit la gol, iar telefonul patronului l-a scos din echipă în doar câteva minute!
Schimbat imediat  Panțîru a greșit la gol, iar telefonul patronului l-a scos din echipă în doar câteva minute!
EROU LA GIRONA   Gazzaniga a reușit să apere  3 penalty-uri  în victoria cu Bilbao, 2-1!
18:43
EROU LA GIRONA Gazzaniga a reușit să apere 3 penalty-uri în victoria cu Bilbao, 2-1!
EROU LA GIRONA  Gazzaniga a reușit să apere 3 penalty-uri în victoria cu Bilbao, 2-1!
„Să ieșim din criză!”  Săpunaru pune piciorul în prag: „ M-am săturat , trebuie să ne asumăm”
20:42
„Să ieșim din criză!” Săpunaru pune piciorul în prag: „M-am săturat, trebuie să ne asumăm”
Maxim, erou la Gaziantep   Internaționalul român,   decisiv  în meciul cu Beșiktaș + reușită anulată a lui Sorescu
21:20
Maxim, erou la Gaziantep Internaționalul român, decisiv în meciul cu Beșiktaș + reușită anulată a lui Sorescu
Maxim, erou la Gaziantep  Internaționalul român,  decisiv în meciul cu Beșiktaș + reușită anulată a lui Sorescu
Pedepsiți  Patronul lui PAOK s-a enervat după  eșecul cu FCSB ! Măsură drastică luată la Salonic: doar Răzvan Lucescu a scăpat
16:12
Pedepsiți Patronul lui PAOK s-a enervat după eșecul cu FCSB! Măsură drastică luată la Salonic: doar Răzvan Lucescu a scăpat
Pedepsiți  Patronul lui PAOK s-a enervat după eșecul cu FCSB ! Măsură drastică luată la Salonic: doar Răzvan Lucescu a scăpat
Leziuni grave  Cinci jucători au suferit  accidentări extreme la genunchi  după protestul lui Rodri
16:55
Leziuni grave Cinci jucători au suferit accidentări extreme la genunchi după protestul lui Rodri
Leziuni grave  Cinci jucători au suferit accidentări extreme la genunchi după protestul lui Rodri
Adnan Golubovic   Povestea incredibilă a  portarului lui Dinamo . Jefuit și amenințat, cu ambii genunchi făcuți praf: „Mama și tata vor afla abia când vor citi asta”
09:00
Adnan Golubovic Povestea incredibilă a portarului lui Dinamo. Jefuit și amenințat, cu ambii genunchi făcuți praf: „Mama și tata vor afla abia când vor citi asta”
Adnan Golubovic   Povestea incredibilă a portarului lui Dinamo . Jefuit și amenințat, cu ambii genunchi făcuți praf: „Mama și tata vor afla abia când vor citi asta”