Teste Jerez/ Mark Webber, cel mai rapid la antrenamentele de vineri

Mark Webber (Red Bull) a stabilit cel mai bun timp la testele oficiale de vineri de la Jerez. Australianul a fost cronometrat cu 1 minut si 19.299 secunde, acesta fiind cel mai rapid tur din cele doua saptamani de antrenamente. Intr-o zi in care ploaia n-a mai dat batai de cap pilotilor, spaniolul Alonso a stabilit al doilea timp, in vreme ce Schumacher al cincilea.

Rezultate antrenamente oficiale, 19.02.2010:

1. Webber (Red Bull) 1:19.299 (115 tururi)

2. Alonso (Ferrari) 1:20.115 (132t)

3. Button (McLaren) 1:20.394 (101t)

4. Hulkenberg (Williams) 1:21.432 (138t)

5. Schumacher (Mercedes GP) 1:21.437 (79t)

6. Kubica (Renault) 1:21.916 (100t)

7. Sutil (Forve India) 1:21.939 (69t)

8. Kobayashi (BMW-Sauber) 1:22.228 (28t)

9. Alguersuari (Toro Rosso) 1:22.564 (120t)

10. Di Grassi (Virgin Racing) 1:23.504 (34t)

11. Kovalainen (Lotus) 1:23.521 (68t)

AUTOSABOTAJ!  FCSB, eșec clar pe Ibrox, 0-4 cu Rangers:  experimentul patronului  a îngropat campioana în Scoția
24.10
AUTOSABOTAJ! FCSB, eșec clar pe Ibrox, 0-4 cu Rangers: experimentul patronului a îngropat campioana în Scoția
AUTOSABOTAJ!  FCSB, eșec clar pe Ibrox, 0-4 cu Rangers: experimentul patronului a îngropat campioana în Scoția
Miculescu, gol anulat  FCSB a înscris  în minutul 2 cu Rangers, dar reușita n-a fost validată din cauza unui fault în atac
24.10
Miculescu, gol anulatFCSB a înscris în minutul 2 cu Rangers, dar reușita n-a fost validată din cauza unui fault în atac
Miculescu, gol anulat FCSB a înscris în minutul 2 cu Rangers, dar reușita n-a fost validată din cauza unui fault în atac
ERORI PESTE ERORI  Jucătorii lui FCSB,  greșeli în lanț  la golul 2 marcat de Rangers
24.10
ERORI PESTE ERORI Jucătorii lui FCSB, greșeli în lanț la golul 2 marcat de Rangers
ERORI PESTE ERORI  Jucătorii lui FCSB,  greșeli în lanț la golul 2 marcat de Rangers
Mourinho, un car de nervi  Faza din cauza căreia  a fost eliminat  în Fenerbahce - Manchester United: „Arbitrul mi-a spus ceva incredibil”
24.10
Mourinho, un car de nervi Faza din cauza căreia a fost eliminat în Fenerbahce - Manchester United: „Arbitrul mi-a spus ceva incredibil”
Mourinho, un car de nervi  Faza din cauza căreia a fost eliminat  în Fenerbahce - Manchester United: „Arbitrul mi-a spus ceva incredibil”
„Hagi, Hagi”   Românii, „șefi” pe Ibrox Stadium:  Ianis, aclamat  de fanii FCSB
24.10
„Hagi, Hagi” Românii, „șefi” pe Ibrox Stadium: Ianis, aclamat de fanii FCSB
„Hagi, Hagi”   Românii, „șefi” pe Ibrox Stadium: Ianis, aclamat de fanii FCSB
SCUZELE lui Munteanu  Atacantul CFR-ului, despre  momentul tensionat  cu Petrescu: „N-am știut să gestionez” + Reacția antrenorului
24.10
SCUZELE lui Munteanu Atacantul CFR-ului, despre momentul tensionat cu Petrescu: „N-am știut să gestionez” + Reacția antrenorului
SCUZELE lui Munteanu  Atacantul CFR-ului, despre momentul tensionat cu Petrescu: „N-am știut să gestionez” + Reacția antrenorului
Atletico, plângere la UEFA  Madrilenii au contestat penalty-ul acordat celor de la Lille, în meciul de  Champions League
24.10
Atletico, plângere la UEFA Madrilenii au contestat penalty-ul acordat celor de la Lille, în meciul de Champions League
Atletico, plângere la UEFA  Madrilenii au contestat penalty-ul acordat celor de la Lille, în meciul de Champions League
25.000 de bilete vândute  Interes uriaș al fanilor „tricolorilor” pentru meciul  România- Cipru , ultimul din Liga Națiunilor
24.10
25.000 de bilete vândute Interes uriaș al fanilor „tricolorilor” pentru meciul România- Cipru, ultimul din Liga Națiunilor