VIDEO Premier League: Chelsea, al patrulea meci fără victorie - Trupa lui Tuchel a pierdut poziția secundă în clasament

Chelsea a remizat, marți seara, scor 1-1 contra lui Brighton în etapa a XXIV-a din Premier League. Echipa lui Thomas Tuchel a ajuns la patru meciuri fără victorie în campionatul englez, fiind în urma lui Liverpool, grupare aflată pe locul al doilea.

HotNews.roFoto: Hotnews

Pentru Chelsea a marcat Zyech, în minutul 28, în timp ce pentru Brighton a înscris Webster, în minutul 60.

Celelalte meciuri din etapa a XXIV-a se vor disputa în perioada 8-10 februarie. Chelsea a jucat acum deoarece la începutul lunii februarie va participa la Cupa Mondială a Cluburilor.

Aici poți vedea un rezumat al partidei dintre Chelsea și Brighton.

6. Tottenham (23-20) 33 / 18

7. Manchester United (32-29) 32 / 20 etc.

Ștergeți-vă lacrimile! Imagini copleșitoare cu „tricolorii” după înfrângerea cu Olanda »  „Zidul galben”  a refuzat să părăsească stadionul
02.07
Ștergeți-vă lacrimile!Imagini copleșitoare cu „tricolorii” după înfrângerea cu Olanda » „Zidul galben” a refuzat să părăsească stadionul
Ștergeți-vă lacrimile! Imagini copleșitoare cu „tricolorii” după înfrângerea cu Olanda » „Zidul galben” a refuzat să părăsească stadionul
Program complet sferturi Cum arată duelurile pentru semifinale la Euro 2024: urmează  Spania - Germania !
02.07
Program complet sferturiCum arată duelurile pentru semifinale la Euro 2024: urmează Spania - Germania!
Program complet sferturi Cum arată duelurile pentru semifinale la Euro 2024: urmează Spania - Germania !
MÂNDRI DE VOI!   România  e învinsă de Olanda în optimile Euro 2024, dar se întoarce acasă cu capul sus