Champions League: Tottenham vs Bayern Munchen, meciul serii - Programul complet al televizărilor

Finalistă la ultima ediție a Champions League, Tottenham va primi la Londra pe Bayern Munchen în ceea ce se anunță a fi "meciul zilei" din Champions League. Cu o remiză la debut (2-2 pe terenul lui Olympiacos), formația lui Mauricio Pochettino forțează prima victorie din actualul sezon contra bavarezilor.

Minge de fotbalFoto: Dppi/Joaquin Corchero / Zuma Press / Profimedia

Se vor disputa marți, 1 octombrie

De la ora 19:55

• Grupa A/ Real Madrid - Brugge (Digi 1, Telekom 1, Look direct)
  • Grupa C/ Atalanta - Sahtior (Digi 2, Telekom 2, Look Sport)

De la ora 22:00

• Grupa A/ Galatasaray - PSG (Digi 2, Telekom 3, Look Sport 2)
  • Grupa B/ Tottenham - Bayern Munchen (Digi 1, Telekom 1, Look)
  • Grupa B/ Steaua Roșie Belgrad - Olympiacos
  • Grupa C/ Manchester City - Dinamo Zagreb (Digi 4, Telekom 4, Look Sport)
  • Grupa D/ Juventus - Bayer Leverkusen (Digi 2, Telekom 2, Look Sport)

5/6 mai: semifinale, retur

30 mai: Finala. Ultimul act al Ligii Campionilor se va disputa la Istanbul, pe Ataturk Olympic Stadium.

CUM MERGEM LA MONDIALE  GOLAZO.ro simulează cum ar arăta  traseul din preliminariile CM  dacă tragerea la sorți ar fi acum
03.07
CUM MERGEM LA MONDIALE GOLAZO.ro simulează cum ar arăta traseul din preliminariile CM dacă tragerea la sorți ar fi acum
Audiență record  Câți români s-au uitat la  România - Olanda  + câți bani încasează Pro TV
03.07
Audiență record Câți români s-au uitat la România - Olanda + câți bani încasează Pro TV
Audiență record  Câți români s-au uitat la România - Olanda + câți bani încasează Pro TV
Ștergeți-vă lacrimile! Imagini copleșitoare cu „tricolorii” după înfrângerea cu Olanda »  „Zidul galben”  a refuzat să părăsească stadionul
02.07
Ștergeți-vă lacrimile!Imagini copleșitoare cu „tricolorii” după înfrângerea cu Olanda » „Zidul galben” a refuzat să părăsească stadionul
Ștergeți-vă lacrimile! Imagini copleșitoare cu „tricolorii” după înfrângerea cu Olanda » „Zidul galben” a refuzat să părăsească stadionul
Program complet sferturi Cum arată duelurile pentru semifinale la Euro 2024: urmează  Spania - Germania !
02.07
Program complet sferturiCum arată duelurile pentru semifinale la Euro 2024: urmează Spania - Germania!
Program complet sferturi Cum arată duelurile pentru semifinale la Euro 2024: urmează Spania - Germania !