Serie A: AC Milan vs Inter Milano 1-1 / Ciprian Tătărușanu, decisiv în Derby della Madonnina - A apărat un penalty

Ciprian Tătărușanu, portarul echipei AC Milan, a apărat un penalty, duminică, în meciul cu Inter Milano, disputat în etapa a 12-a a campionatului de fotbal al Italiei. Derby della Madonnina s-a terminat cu scorul de 1-1.

Inter a deschis scorul în minutul 11, când Calhanoglu l-a învins pe Tătărușanu de la punctul cu var.

AC Milan a egalat în minutul 17, după ce de Vrij a înscris în propria poartă.

În minutul 27, Ciprian Tătărușanu a plonjat excelent și a apărat penaltiul executat de Lautaro Martinez.

9. Bologna (19-23) 18 etc.

Decimați Efectele victoriei cu Germania: Spania va fi  fără 3 titulari  în semifinale » Ce s-a întâmplat cu „galbenul” lui Morata
05.07
DecimațiEfectele victoriei cu Germania: Spania va fi fără 3 titulari în semifinale » Ce s-a întâmplat cu „galbenul” lui Morata
Decimați Efectele victoriei cu Germania: Spania va fi fără 3 titulari în semifinale » Ce s-a întâmplat cu „galbenul” lui Morata
Victorie la limită Dinamo câștigă al doilea  amical  din Slovenia: execuțiile de la distanță au făcut diferența
05.07
Victorie la limităDinamo câștigă al doilea amical din Slovenia: execuțiile de la distanță au făcut diferența
Victorie la limită Dinamo câștigă al doilea amical din Slovenia: execuțiile de la distanță au făcut diferența
Propunere  Hagi, soluția lui Panduru pentru  înlocuirea  lui Edi Iordănescu: „De ce e conflict de interese?”
05.07
Propunere Hagi, soluția lui Panduru pentru înlocuirea lui Edi Iordănescu: „De ce e conflict de interese?”
Propunere  Hagi, soluția lui Panduru pentru înlocuirea lui Edi Iordănescu: „De ce e conflict de interese?”
Transfer  George Pușcaș  ar putea evolua în Liga Campionilor » Anunțul făcut de Gazzeta dello Sport
05.07
TransferGeorge Pușcaș ar putea evolua în Liga Campionilor » Anunțul făcut de Gazzeta dello Sport
Transfer George Pușcaș ar putea evolua în Liga Campionilor » Anunțul făcut de Gazzeta dello Sport